Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Motylki?

  1. #1
    piotrek
    Guest

    Motylki?

    Czy można dawać do jedzenia lamparciemu polskie motyle dzienne.
    Typu paź królowej, cytryn i inne?

  2. #2
    Lestat
    Guest

    Re: Motylki?

    Kurde ale wymyslasz bedziesz latal po lace za tymi motylami??? pozatym owady zbierane w naturze maja czesto roznego rodzaju pasozyty i moga zainfekowac twojego geka ..osobiscie bym nie ryzykowal to ju zlepiej zrob sobie prywatna chodowle swierszczy

  3. #3
    Jeronimo
    Guest

    Re: Motylki?

    owady z laki sa o wiele wartosciowszym pokarmem niz te hodowlane (i nie wiadomo czym karmione).. no a co do motyli to sie nie wypowiadam...


  4. #4
    koksik
    Guest

    Re: Motylki?

    Jezeli cos z laki to polecak koniki polne tak jak powiedzial Jeronimo sa one duzo bardziej wartosciowym pokarmem niz swierszcze.


  5. #5
    Konrad von Bushe Drożdże
    Guest

    Re: Motylki?

    Zainfekowac geka? Eh..... To oczywiste ze owady z lak sa duzo bardziej wartosciowe niz np hodowla swierszczy... Jezeli laki nie sa niczym spryskiwane to najlepiej przez wiosne dawac gekowi tylko takie owady ( o ile chce ci sie co dzien biegac po lace )

  6. #6
    Lestat
    Guest

    Re: Motylki?

    no coz ja sie spotkalem juz z 2 przypadkami ze przez podawanie owadow z laki gady dostaly pasozytow i roztoczy. No coz ale to sa rozne opinie na ten temat, chociaz zgodze sie ze taki pokarm jest bardziej wartosciowy..jednak mozn azlapac przy okazji jakiegos trypla))))

  7. #7
    piotrek
    Guest

    Re: Motylki?

    To nie odopowiada na moje pytanie:
    "Czy można dawać do jedzenia lamparciemu polskie motyle dzienne.
    Typu paź królowej, cytryn i inne?"

  8. #8
    ...:James:...
    Guest

    Re: Motylki?

    Ja się nie wachałem złapałem motyla bez jednego skrzydła wiec żeby sie nie "zmarnował" dałem go a.błotnej w kupce wysrałą to jedno skrzydło nic jej sie nie stało
    mysle ze jak zje motyla to nie zdechnie


  9. #9
    Hari
    Guest

    Re: Motylki?

    Mozna podać. Motyl - owad, jak kazdy inny. Do tego nie zawiera szkodliwych toksyn. Przeciez gekony uwielbiają mole i ćmy.


  10. #10
    mich76
    Guest

    Re: Motylki?

    moim zdaniem mozesz gekowi spokojnie dac tego motyla dobre urozmaicenie diety, no nie?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •