Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zabranie zarejestrowanych

  1. #1
    persea
    Guest

    zabranie zarejestrowanych

    nie wiem czy taki temat się pojawił a duzo tu tego,tak wiec przeczytałam w bezpłatnej gazecie(dlatego moze to być plotka), iz jesli ktoś posiada niebezpieczne zwierzeta:jadowite i chronione (skorpiony,pajaki itp-nieważne...)to ponoć do konca tego roku ma wejsc ustawa o tym iż władze mogą odebrac je włascicielowi ;/
    pisze nieskładnie poniewaz nie znam szczegółów i jesli ktoś cos wie wiecej to moze napisze...a co jest groźne ?no to, że jesli ktoś zarejestrował zwierzaki to teraz mają jego namiary i znalezieie takiej osoby to juz nie problem...


  2. #2
    Foxtrott
    Guest

    Re: zabranie zarejestrowanych

    hehe i dla tego właśnie mam w głębokim poważaniu te wszelakie rejestracie i inne dziwne ceremoniały.


  3. #3
    krzdab2150
    Guest

    Re: zabranie zarejestrowanych

    tak, pewnie.
    Szkoda się ekscytować, ale regulacja prawna jest potrzebna, choćby po to, zeby nie działo się to, co dzieje się teraz!

    Jak się pojawi sutawa będziemy się martwić...
    Na razie pojawiła się jedna (+lista CITES) i chyba nam wszystkim wystarczy na razie...


  4. #4
    dee jay
    Guest

    Re: zabranie zarejestrowanych

    Foxtrott masz racje też nic nierejestruje bo potem gnidy mi do domu wejdą bo beda mieli czarno na białym co ja w domu trzymam.

  5. #5
    Xsellos
    Guest

    Re: zabranie zarejestrowanych

    kurde to mój wujaszek bedzie musiał zlikwidować ule pszczoły też są jadowite.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •