Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Rejestracja

  1. #1
    STIW
    Guest

    Rejestracja

    Pisałem pare dni temu ,ze byłem u Urzedzie Ochrony Srodowiska w Katowicach i okazala sie ,że za kazdego zwierzaka musze zaplacic 20 zl jezli a rozne gatunki( akurat w moim przypadku 5 innych gatunkow). W dziesiejszej gaziecie "SUPER EXPRESS" jest artykól na temta rejestracji zwierzat i pisza tam cyt: " Koszt rejestracji to 25 zl,niezależnie od tego ,ile zwierzat mamy". Do kogo mam sie z tym zwrocic bo przeciez nie bede placil za kazdego zwierzaka osobno jezeli tak naprawde nie trzeba.


  2. #2
    Awikularia
    Guest

    Re: Rejestracja

    Wierz prasie, a daleko nie ujedziesz :/
    Za kazdy gatunek 20 zl, niezaleznie od ilosci zwierzat.

  3. #3
    maga18
    Guest

    Re: Rejestracja

    i tak po prostu mozna zarejejestrowac??? mam ptasznika b.smithi i tez moge go zarejestrowac???

  4. #4
    dr Robert
    Guest

    Re: Rejestracja

    Ile razy można pisać, że bezkręgowców się nie rejestruje. Prosze czytać starsze posty !


  5. #5
    STIW
    Guest

    Re: Rejestracja

    dzieki ale to hcyba nie jest odpowiedz na moje pytanie


  6. #6
    maga18
    Guest

    Re: Rejestracja

    nie rejestruje sie ale jakis papier musza miec zeby moc je sprzedac!!! wiec co sie robi by go dostac :/

  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: Rejestracja

    O to chodzi, ze sie nie da nic zrobic. Mozesz sobie miec, dac tez mozesz, ale nie sprzedac...

  8. #8
    kazz
    Guest

    Re: Rejestracja

    Ja rejestrowalem dwa gatunki i placilem razem 25,50 zl

  9. #9
    krzdab2150
    Guest

    Re: Rejestracja

    ja też zarejestrowałem, za 25 zł chyba wszystkie brachypelmy - w poprzednim roku, w sumie bezsensu, no ale. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle:
    - dobrze - bo mam urzędowy papier, który może wzbudzić respekt przed dzielnicowym, który przyjdzie pewnego dnia po moje pająki
    - źle, bo moja hodowla jest zarejestrowana i może być przedmiotem kontroli.

    To co?? Mam je wyrejestrować??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •