Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kraków!! nowy termin!

  1. #1
    mazik
    Guest

    Kraków!! nowy termin!

    witam !!
    Dzisiaj dostałem wiadomość z urzędu miasta że w krakowie od 1.05 można powtórnie rejestrować zwierzaki na oświadczenie woli, jeszcze przez 6 miesięcy!!
    pozdrawiam Maciek!!

  2. #2
    Mantis
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    Czy to jest tylko w Krakowie ????

  3. #3
    dr Robert
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    Jeszcze tak dobrze czy źle nie ma żeby Kraków miał inny system prawny niż reszta Polski .
    Ludzie, dlaczego nie czytacie ustawy, wątek niżej dałem namiar na jej tekst. Tam jest wszystko napisane.


  4. #4
    Mike
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    No własnie ;-) ale mazik szybki jestes ;-)


  5. #5
    mazik
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    Bardzo Cie prosze bez zbędnych komentarzy!
    Jak wiadomo ludziom rejestrującym swoich podopiecznych w krakowie,w pierwszym terminie robiono w urzędzie wiele trudnośći.

    http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=125&t=125

    Rejestracja praktycznie zaczęła się od połowy września,tak więc chciałem powiadomić ludzi z krakowa że "da się",a nie "powinno się dać"!
    pozdrawiam !!


  6. #6
    Mike
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    To w takim razie musiscie cos zrobic z tymi ludzmi w urzedach w Krakowie bo oni nie mogą sobie zmieniac prawa jak chcą. To oni muszą się podporządkowac do ustawy a nie na odwrót. Jak mają jakies wonty to przyniesc im wydrukowaną ustawe, podac pod sam nos odpowiedni artykuł i tyle. Wiem ze to sie łatwo mówi, bo z urzędami są różne jaja, ale nie można sobie pozwolić na to zeby sobą pomiatać! Z nimi trzeba ostro i stanowczo! ;-)


  7. #7
    Obywatel_Snejk
    Guest

    Re: Kraków!! nowy termin!

    gadasz głupoty.
    zasady w prawie są takie że ustawy ogólnopolskie są obowiązkowe dla wszystkich województw,niemniej jednak każde województwo ma możliwość posiadania przepisów(niektórych) wewnętrznie, coś w rodzaju, lekkich różnic w interpretacji przepisów (jak wiesz na interpretacji prawa w Polsce robi się grubą kasę), no więc niektóre województwa mniej lub chętniej rejestrują zwierzaki na oświadczenie a inne nie chcą o tym słyszeć :] (Tak było oczywiście przed tą obecną abolicją, z tym, że rozmawiałem z gosciem z Starostwa powiatowego m Krakowa i powiedział, że oni w czasie wczesniejszej abolicji tez krzywo patrzyli na takie papiórki jak oświadczenie woli, które od 2002 (od marca lub maja) nie mają argumentacji w przepisach.
    Pozdro!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •