Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Instrukcja

  1. #1
    Krystian Grzeszczak
    Guest

    Instrukcja

    możecie mi pomóc w wypełnieniu tych formularzy?? :-)

    Dla ułatwienie ponumerowałem odp i jak jest coś źle lub napisalem że nie wiem co tam wpisac to prosze o padanie numerka i informacji co tam powinno być.

    Dziękuję

  2. #2
    Krystian Grzeszczak
    Guest

    Re: Instrukcja

    a teraz wniosek

  3. #3
    Krystian Grzeszczak
    Guest

    Re: Instrukcja

    kurcze zły plik wgrałem:-)

  4. #4
    Krystian Grzeszczak
    Guest

    Re: Instrukcja

    co nikt mi nie napisze czy dobrze to wypełniłem czy źle??

    A tyle osób niby zarejestrowalo:-)

  5. #5
    wienio
    Guest

    Re: Instrukcja

    Oświadczenie woli masz chyba w porządku
    Jeżeli chodzi o wniosek to
    5) Urząd ochrony środowiska w Mysłowicach
    11) krajem pochodzenia nie jest Polska!!!! Sprawdź sobie np w opisie gatunku
    12)masz ytłumaczone a dole wniosku i wpisujesz to co wiesz
    17)załacznikiem jest oświadczenie woli

  6. #6
    Krystian Grzeszczak
    Guest

    Re: Instrukcja

    ok wielkie dzięki.

  7. #7
    Foxtrott
    Guest

    Re: Instrukcja

    mi kazali dziś w pochodzenie wpisać nieznane i tak też zrobiłem:P


  8. #8
    Fryta
    Guest

    Re: Instrukcja

    W "kraj pochodzenia" wpisujesz kraj tylko wtedy gdy potrafisz udowodnić pochodzenie zwierzęcia, a więc gdy posiadasz dsokument CITES lub Świadectwo urodzenia w niewoli. W innym przypadku NIC NIE WPISUJESZ. Nie można wpisać Polska "bo urodził sie u kolegi". Nie masz dokumentu - nie masz pochodzenia. Ta rubryka została pomyślana po to by umożliwić w przyszłości handel miedzynarodowy czy tez wyjazdy zagraniczne wraz ze zwierzeciem.
    To wazne bo Konwencja CITES do handlu (obrotu) miedzynarodowego dopuszcza jedynie zwierzęta z udokumentowanym pochodzeniem. Nie wystarczy Dok. Rejestracyjny. Dopiero potomstwo tych zarejestrowanych zwierząt bedzie miało określone pochodzenie (kraj pochodzenia- Polska) i dopiero ono moze podlegać handlowi międzynarodowemu.
    Jak masz nr CITESu lub Świadectwo urodzenia w niewoli to masz udokumentowane pochodzenie. Jak tego nie masz to pozostawiasz "kraj pochodzenia" w spokoju.


  9. #9
    Black
    Guest

    Re: Instrukcja

    Wlasnie dalem ciala rejstrujac gadzinki:/
    Wpisalem u kamki Jemen a u feslum Madagaskar:[ Myslalem ze chodzi gdzie zyja:/ ale zadzwonilem i babka powiedziala ze to tylko w tym formulazu bedzie bo na odpisie nic nie pisza skad jest. Czy to bedzie mialo jakies znaczenie w moim wypadku? Dodam ze gadzinki mam z polski!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •