Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Foto

  1. #11
    wolanga
    Guest

    Re: Foto

    ale kraby lubia sie chowac i na ladzie i pod woda, fajnie by bylo gdyby kryjowka pod woda jednoczesnie byla wyjsciem na lad, np moj krab tylko i wylacznie chowa sie pod woda ale mysle ze to upodobanie poszczegolnych krabiszonkow chociaz kraby mojego znajomego wszystkie 3 jak jedno cialo siedzamy nad woda przyczepione do korka ...

    pozdrawiam Aga W.

  2. #12
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    dzieki za pod powiedz wolanga ja szukałem na tej stronce i znalazłem tylko jedna fotke akwarium teraz mam troche inaczej zrobione akwarium moze za pare dni dma fotke to je ocenisz ale i tak dzieki za odpowiezi narazie


  3. #13
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    a oto fotka mojego krabiszona!!!!!!!!!!!!!!!1


  4. #14
    kaczi
    Guest

    Re: Foto

    fajne ma oczki


  5. #15
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    a oto jeszcze jedna fotke mojego kraba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  6. #16
    MIDO
    Guest

    Re: Foto

    Kup partnerke swojemu krabowi wygląda na samotnego :>


  7. #17
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    co ty nigdy bym nie kupił drugiego kraba to akwarium pozniewz po pierwsze nie da sie je rozmnozyc w niewoli a po drugie wiekszy by zjadł mniejszego


  8. #18
    MIDO
    Guest

    Re: Foto

    Wszystko sie daTo kup kraba tej samej wielkości moj znajomy trzyma kraby tej samej wielkości i jest spoX.Gorzej bylo jak jedna sztuke mnejszą wpuścił.


  9. #19
    misiekrzysiek12
    Guest

    Re: Foto

    ja nie chce ryzykowac bo duzo osob pisze ze to nie ma sensu i zreszta ja mam małe akwarium wiara pisze ze przewaznie jeden je drugiego jak ktorys ma wylinke bo w ten czas kraby sa bezbronne dlatego wole nie ryzykowac


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •