Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Ukąszenie Ptasznika!!

  1. #1
    Anton
    Guest

    Ukąszenie Ptasznika!!

    Witam!

    Mam takie pytanie. Czy zarejestrowano w Polsce śmierć człowieka w skutek ukaszenia jakiegoś ptaszkika?? Czy ktoś osobiście słyszał o takim przypadku??Wiem że niektórych
    ptasznik ukasil np "Poecilotheria subfusce" i mało co nie odeszli z tego świata, ale chodzi mi o przypadki śmiertelnego ukąszenia!Bo sam osobiście nie słyszałem,a mam zamiar kupić Stromatopelma calceatum a to troszke jadowite bydle!

    Pozdro!

    Jeśli masz coś zrobic złego,
    to przynajmniej zrób to dobrze!

  2. #2
    tosik
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    smiertelnie to chyba nie a Subfusca to mnie ukąsiła...Znajomego ukasił morski wąż z tego co wiem dalej zyje...Watpie zeby ktos zmarł od ukaszniea w polsce...


  3. #3
    Mysza1983
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    jeszcze nie zarejestrowano, a więc masz szanse zostać tym pierwszym... :-]


  4. #4
    tosik
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    co do ukaszen pająki zadko kasaja bez powodu .Kiedys brałem wszystkie pająki teraz niebiore nwet kedziorów mam respekt

    Jeżeli chodzi o smierć to nie tak łatwo sie zabić zobacz na linka

    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=36414&t=36414


  5. #5
    Anton
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    No fajnie! W końcu musi być ktoś pierwszy!
    Może tym szczęśliwcem bedę właśnie ja!

  6. #6
    Anton
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    ładne blondi!! bardzo!
    ale ja to bym prędzej zesrał bym się niż to na ręce wzią!!
    troche za durze jak na mnie!

  7. #7
    tosik
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    A jak chcesz umrzeć to sporzyj alkochol i wsadz reke do lividum albo to jakiejs poe a najlepiej kup sobie atraxa jakiegoś jeszcze dobrze było by zebys był uczulony to masz duze szanse ze nieprzezyjesz

    Ja bym sobie z tego żartów nierobił...Ciekawe czy bedzie Ci tak wesoło jak Cie ukąsi


  8. #8
    Anton
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    Dięki uspokoiliście mnie troche!ale trochę!tym że nikt nie umarł!

    a jakie szczególnie środki ostrożności trzeba zachować?
    żeby nie ugryzło! chyba 2 metrową pęsetą wszystko robić i w azbestowych rękawicach?!

    a propo nie piję!

  9. #9
    tosik
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    co ty ;/ poprostu trzeba nabrać doswiadczenia zaczynajac od gatunków spokojnych potem bedziesz wiedział ze nawet ładodny i powolny pająk moze ukasić...zadna penseta niepomoze jak sie nieznasz i niewiesz co pająk moze zrobic w dane sytuacji


  10. #10
    Mariusz
    Guest

    Re: Ukąszenie Ptasznika!!

    Z pajakiem jest jak z krajzegą, jak bedziesz ostrozny i nie bedziesz wkladał paluchów gdzie nie trzeba, to nic Ci sie nie stanie.
    Z tego co sie czasami slyszy z mediów, to nawet pies w nieodpowiedzialnych rękach, moze być przyczyną śmierci człowieka - mi się to w glowie nie miesci...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •