Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kłopoty z karmieniem

  1. #1
    Gnocik
    Guest

    Kłopoty z karmieniem

    Cześć! Mam Nhandu coloratovillosus L8. Wszystko jest niby ok, tylko że jak chcę go nakarmić muszę wrzać mu pinki praktycznie na niego - bo wystarczy, że pinka spadnie 2 cm od niego a on już nie wyczuwa jej, pinka sie zakopuje a ja celuję dalej ... Co innego było gdy miałem Smithiego L8 od kumpla przez wakacje - on to zawsze ją wyczuł...Co o tym sądzicie? Pozdrawiam...Sie ma!!


  2. #2
    sebooz
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    masz bardzo leniwego pająka ;P a tak poważnie to zainwestuj w świerszcze - one się nie zakopią ewentualnie jak masz jeszcze dużo robali to przy podawaniu zgniataj im łepek. Wtedy one się nie zakopią tylko będą się wiły przez dość długi czas na powierzchni ziemi i będą czekały aż pająk się nad nimi ulituje i skróci im żywot.

  3. #3
    Matt_ns
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    Za mały pokarm jak dla L8, powinienes mu conamniej dawac maczniki a jak masz dostep to dorosle swierszcze, to bedzie pokarm na ktory bedzie polował. Myslisz ze chce mu sie biegac za 1 cm pinka ktorej nawet nie ma jak ugrysc i w ktorej jest za malo pozywenia jak dla niego ? On wie ze cos mu tam chodzi przed nim ale drgania sa slabe wiec ofiara jest mala a jak cos mu zakluci spokoj (pinka na karapaksie) to wtedy kąsa.

  4. #4
    Tula
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    hmm
    albo nie jest glodny i na sile je albo ma zepsute oczyi nochal ^^

  5. #5
    giglus
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    pinki to ja daje swojej grammostoli rosei L2 heh. ty powinines dawac swojemu swierszcze albo nawet larwy drewniaka.


  6. #6
    Anton
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    za mały pokarm!
    a ty bys się najadł jedna sardynka!??
    nawet bys nie spojżał na nią!!

  7. #7
    Lockdown
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    Też tak sądze.. Świerszcze mu podaj, będzie zadowolony


  8. #8
    Gnocik
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    Owszem...raz na jakiś czas karmię go świerszczami no ale widocznie trzeba już to robić częściej...Wielkie dzięki. Sie ma!!


  9. #9
    garo
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    Tak bywa i jest to normalna sprawa bo pinki daje sie rozgniecione aby mogle je pojak zjesc. Ale L8 pajakowi dawac pinki to normalnie smiech. Podawaj mu jakies swierszcze, maczniaki i jakis taki wiekszy pokarm wogole.




    pozdro garo

  10. #10
    Gnocik
    Guest

    Re: Kłopoty z karmieniem

    Nałapałem dziś świeżutkich świerszczy pod lasem... Jednego już wszamał... No i długo nie zwlekał Dzięki. Sie ma!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •