Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

  1. #1
    BoNo
    Guest

    Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    Mam pytanie (oczywiscie mozna wpisywac swoje typy) nurtuje mnie taka mysl jaki ptasznik nadrzewny wsrod znanych i hodowanych jest najwiekszy. Chodzi mi o dlugosc samego ciala (glowotulow z odwlokiem)

    BoNo

    P.S. Bardzo ciekawia mnie wasze wypowiedzi, to pytanie kieruje do doswiadczonych hodowcow ktorzy maja duza wiedze i z niejednego pieca chleb jedli.

    Pozdrawiam BoNo


  2. #2
    michaśśś
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    wg. mnie to będzie cambridgei

  3. #3
    miki_metal
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    ja co prawda nie jestem doswiadczony... ale z opisow i zdjec jakie widzialem wydaje mi sie ze Poecilotherie sa najwieksze (z tych wmiare popularnych)


  4. #4
    popekjr
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    michasss ja nie wiem co z ciebie za terrarysta,i podobno jestes w terrarystyce od 2 lat, a ja nie znam sie na rozmiarach ale wystarczylo sprawdzic w opisie gatunkow, na tejze wlasnie stronie i mozna sie dowiedziec ze np. Poecilotheria ornata dorasta do 10cm natomiast w opisie cambridge jest podane ze dorasta do 8cm, wiec juz stad mozna wnioskowac ze cambri.. nie jest najwiekszy.


  5. #5
    BoNo
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    Oczywiscie mam swoj typ i wyczytalem ostatnio w "Encyklopedi terrarystyki" E. Bruinsa ze jest to Poecilotheria subfusca, wiem ze jest to jeszcze dosc rzadki gatunek, ale co wy o tym myslicie.

    BoNo


  6. #6
    cyclosternum
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    napewno jakas Poecilotheria ale jaka to niewie


  7. #7
    SHERON
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    EHHE jesli można swoje 3 grosze Zalezy bono czy hodzi ci o wielkość podręcznikową ?? Czy tez o niajwiekszego pojedynczego osobnika. Bo wtedy napewno uzyskamy inne odpowiedzi

  8. #8
    rastafaq
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    A Poecilotheria ornata dorasta do 10 cm ciala tylko z wiedzy podrecznikowej....


  9. #9
    robert.p.
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    Z moich najwieksze są P.ornata i Ch.huahini-Troche ponad 20 cm rozpiętosci.


  10. #10
    ziu
    Guest

    Re: Najwiekszy ptasznik nadrzewny

    ornata, ponad 20 cm nawet 23, wg wiedzy ksiazkowej subfusca do ok 10 cm cialka ale nie wiem bo nie mam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •