Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: wieczny problem

  1. #1
    QBEUSZ
    Guest

    wieczny problem

    wystarczy ze napisze jedno slowo "starzy"
    postawilem ojca przed faktem dokonanym :P i stwierdzil ze jak go nie oddam to sam go wyje***** :/ narazie niechce o tym gadac ale moze pozniej mu przemowie do rozsadku :] z nimi to jak z koniem klapki na oczy i przed siebie ehh napiszcie moze jakie metody oprocz tlumaczenia wykorzystaliscie pozdro


  2. #2
    TylerPL
    Guest

    Re: wieczny problem

    Jestes w tym wieku co ja. Wiec po prostu ich OLEJ! (rodzicow). Pewnie nie tkna pajaka i powiedz, ze jestes juz prawie pelnoletni i ze jest to twoje wymarzone zwierzatko od dziecka. Nie przejmuj sie, z czasem im przejdzie i sie przyzwyczaja... wszyscy tak maja... :P


  3. #3
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: wieczny problem

    powiedz ze kosztowal cie 600 zł to niewyrzuci ci go ojciec .


    smierc i zniszczenie! hahahahahahaha

  4. #4
    progor
    Guest

    Re: wieczny problem

    hahaha to jest dobra rada
    a mamie powiedz ż boisz sie go ruszać bo jest jadowity

    ale by zgłupieli, nie?

    a tak na poważnie, każdy musi wychować sam swoich rodziców. nie ma złotego środka.


  5. #5
    QBEUSZ
    Guest

    Re: wieczny problem

    hehe jadowity to nie bo by chyba mlotkiem go zaj**** ale mysle zeby go schowac albo naprawde olac :] gorzej jak wezma pudelko bo do kliszy to podejda :P


  6. #6
    M_a_n_i_e_k
    Guest

    Re: wieczny problem

    No to tak jak ja. Moja mama ma arachnofobie. Postawilem ją przed faktem. Jak narazie wszystko jest dobrze.

    Pozdro, Maniek.

  7. #7
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: wieczny problem

    Moja mama tez cały tydzien gadała ze wyrzuci dopuki nie kupiłem Ornaty , spodobały sie jej jej kolorki i już nic nie gada , kup versicolor to zobaczysz jak je polubi .


  8. #8
    garo
    Guest

    Re: wieczny problem

    Ja naszczescie nie mialem takich problemow


    garo

  9. #9
    LukasPOz
    Guest

    Re: wieczny problem

    ja kupiłem Smithi L10 wiec na początku nawet do pokoju starsza nie wchodziła, bo nigdy na oczy tak duzego pająka nie widziała,hehe. A teraz to go oglada czesciej niz ja nawet daje mi kase na świersze:]

  10. #10
    DragoN16
    Guest

    Re: wieczny problem

    pokaż im opis tam pisze jak słabo jest jadowity łagodny itp, i pokaż jakie to małe jest, ja tak zrobiłem. Najgorsze są pierwsze dni jak sie z nim osfajają


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •