Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Co to za gatunek??

  1. #1
    Gwatemel
    Guest

    Co to za gatunek??

    Ludzie!!! Spoktakilście się, że ojcem kokonu jest Kędzor:-) a matką ptasznik czerwonoodwłokowy??

    Jaka jest nazwa polska łacińska tego co się wykluje z kokniku i czy macie photo??

    Czy pająk L1 wytrzyma 2 tyg bez żarcia??


    Pozdrawaim, Gwatemel


  2. #2
    Bocieq
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    to sie nazywa hybryda ... wygląda jak vagans z długimi włoskami albo jak kędzior z czerownym odwlokiem jak kto woli :P


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    Hmm, nazwa polska łacinska.... A moze polsko-łacińska? Vagansokendzierzawoczerwonoodwłobrachylbopilosum, to jest nazwa tego czegos :>

    A na serio jest to, moim prywatnym, wielokrotnie podkreslanym zdaniem, zwykly smiec zrobiony przez kogos, komu sie chyba albo nudzilo, albo nie wiem co. jest to hybryda. Wytrzyma to, co inne ptaszniki, nie powstal przeciez ptakopies....

  4. #4
    kagetsu
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    a czemu smiec? jesli ktos to sprzedajac informuje ze jest to hybryda to czemu nie. wazne tylko zeby sie dalej nie mieszaly i zeby kazdy wiedzial ze bierze hybryde. w naturze tez sa hybrydy :] a a vagansokedzior jest ladny

  5. #5
    jw73
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    Tylko takie postępowanie w końcu może doprowadzić do tego, że za parę lat może być trudno znaleźć na rynku terrarystycznym "czystego" kędziora i vagansa.


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    Tak jak juz zaznaczylam, jest to moje prywatne zdanie i nikt nie musi sie z nim zgodzic . Dla mnie jest to produkcja kundli i nic innego. Pozniej krązą jako epicureanum, sabulosum i angustum ;/.

  7. #7
    kagetsu
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    no faktycznie ,ale jesli ktos dba o to zeby nie rozmnazac hybrydy to czemu nie... tobie sie kundle nie podobaja ,ale innym tak :P

  8. #8
    Shinigami
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    zawsze znajdzie sie ktos kto ci sprzeda hybryde jako czysty gatunek, a pozniej dalsze mieszanki, tez jestem przeciwny mieszaniu gatunkow, ale chyba jest to nieuniknione. Nie mam nic przeciwko "kundla"ale poprostu chcialbym wiedziec co kupuje.


  9. #9
    michaśśś
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    ja osobiscie jestem przeciwny tworzeniu mieszanek , niech kędzior pozostanie kędziorem a vagans vagansem .



    Pozdrawiam wszystkic hodowców pająków


  10. #10
    RAF_AL
    Guest

    Re: Co to za gatunek??

    Sorry ale Wy mowicie o dalszych mieszankach. A czy hybryda nie jest bezplodna?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •