Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Smithi-co jej jest??

  1. #1
    LukasPOz
    Guest

    Smithi-co jej jest??

    Witam, mam takie pytanko a mianowicie moja B.smithi L11 straciła jakis czas temu duzą czesc włosków na odwłoku i jej"skóra" miała taki hmm..rózowy kolor a tak od wczoraj zaczeło jej to ciemniec teraz ma taki jakby szary,siny kolor... Co to moze byc??? pozatym prawdopodbnie przejdzie wylinke bo od jakis dwóch tyg. nie rusza pokaru.

  2. #2
    fibus13
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    to oznacza jedno - wylinka


  3. #3
    skqn
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    nic innego jak willinka jak jej całkiem zczarnieje to spodziewaj sie do 2 dni willinki


  4. #4
    Awikularia
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    Bez obrazy, skqu, ale gadasz glupoty w drugiej czesci zdania.
    Owszem, zciemnienie oskorka oznacza zblizanie sie procesu linienia, ale nieprawda jest, ze od zupelnego zciemnienia do linienia mina 2 dni. Nic podobnego. Ten pajak jest juz po 11 wyl. i taki ciemny moze łazic nawet do 1 miesiaca.

  5. #5
    beastman
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    co prawda to prawda moja samica z l10 na 11 chodzila z pociemnialym odwlokiem dokladnie 3 tygodnie

  6. #6
    fibus13
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    Kolejna madra odpowiedź usera skqn :/


  7. #7
    Matt_ns
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    skqn... zmien forum... moze na forum czworonogi bedziesz lepszy w zgadywaniu...

  8. #8
    Krycha.k15
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    u mnie praktcznie zawsze jak brachypelmom odwłok zrobi sie błyszczaco czarny
    to max tydzien i linieje.;]
    u chromatus natomiast roznie to bywa
    ale to mie ciekawi bo u moich brachypelm zawsze tak jest jak widze ze odwłok ciemnieje to nie wecej niz tydz.
    moze dla tego ze ma stała temperature z małymi spadkami..;](28-29 stopni, w nocy czasem 26)


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    Nawet samice powyzej 10-12 wyl., Krycha?

  10. #10
    robert.p.
    Guest

    Re: Smithi-co jej jest??

    U duzych pająków ,a w szczególnosci u dorosłych samic może minąć nawet 3-4 tygodnie od rozpoczęcia ciemnienia do wylinki.
    Pare dni to u maluszków.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •