Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

  1. #1
    kak
    Guest

    Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

    Witam
    Próbowałem dzisiaj kilka razy łączyć parkę Irminii, samiec po 8 wylince, lniał miesiąc temu, więc raczej napełnił bulbusy (bo pajęczyny zrobił trochę), samica około 5-5,5 cm ciała już po jednym kokonie, wylniała około 15-16 lipca - najedzona już.

    Samiec ostrożnie podszedł do samicy, ale gdy dochodziło do kontaktu fizycznego (np dotknął ją w nogę) - od razu uciekał.
    Samica nie wykazuje agresji, raczej siedzi cały czas w miejscu, raz zauwazyłem skuliła się, jakby się wystraszyła.
    Żadnych tańców godowych ani stukania w podłoże nie ma, czasem samiec zbliżając się do samicy wzdryga odwłokiem, ale nic się nie dzieje.

    Będę próbował oczywiście jutro i za parę dni, ale macie moze jakies wskazówki?
    pozdrawiam


  2. #2
    Tepez
    Guest

    Re: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

    Może samiec się nie napełnił? Napełni się jeżeli zrobi się bardzo aktywny i będzie wszędzie chodził

  3. #3
    kak
    Guest

    Re: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

    Raczej się napełnił - jak już pisałem, zrobił pajęczynę i podchodził do samicy.
    Z resztą próbuję właśnie teraz, wszystko jest na dobrej drodze - samica rozszerza szczekoczulki, a samiec bada zobaczymy co będzie


  4. #4
    kak
    Guest

    Re: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

    OK, juz po wszystkim, samiec posmarował gdzie trzeba (nie, nie chodzi o łapówkę , bardzo krótko, ale chyba wystarczylo, bo samica poszla w drugi kąt, a pan irmin wyczyscil sobie bulbusy )
    Pare fotek mam, ale z glownej akcji nie - zabraklo baterii :[

    pozdro


  5. #5
    dudi_pl
    Guest

    Re: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec

    wrzucaj fotki, każde mile widziane

  6. #6
    kak
    Guest

    Re: Dopuszczanie Irminii - uciekający samiec


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •