Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: problem z BLONDYNĄ

  1. #1
    Bluff
    Guest

    problem z BLONDYNĄ

    moj theraphosa blondi (samica) jest juz dwudziestokilku centymentrowej wielkosci, mam ją od poprzedniej wylinki i jak ją przeszla to pojawilo jej sie takie dziwne "coś" na odwłoku i wygląda jak pomarszczona skóra odstaje od odwloka i jest biało beżowo zółte, myślałem ze to kawalek skóry z odłokajej nie zszedł i tak brzydko wygląda ale teraz wygląda mi to na jakiś grzyb ...;/

    DZisiaj przeszla po ponad pol roku następną wylinke nie jest wcale dużo wieksza i dalej ma to coś co prawda troche mniejsze i tylko z samego tyłu ale boje sie ze to moze być coś powaznego.

    Jak to leczyć ??
    czym ???

    przeczytalem zektos smarowal acetonem ?:/ ale nie jestem pewein czy to dobry pomysl?
    moze jakas masc przeciwbakteryjna ?

    dziekuje za wszelką pomoc


  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    najlepiej by bylo jak byś zrobił zdjęcie...hmmm...ale jeśli sie to coś zmniejsza to dobry znak...moze po następnej wylince bedzie juz wszystko ok...postaraj sie o fote


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    A czy moglbys postarac sie o zdjecie?

    Acetonem? Taka trucizna??? Oj, nie radze...

  4. #4
    Bluff
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    wlasnie posmarowalem jakas mascią antygrzybiczną "clotrimazolum" i antybiotyukiem "dalacin T" (stęzenie 1% klindamycyny)
    nie wiem czy to pomoze ale chyba od tego nie umrze ( mam nadzieje)

    jak mu wyschnie ta masc to jutro wrzuce fotke zeby bylo dobrze widać bo teraz ma caly wysmarowany tyłek i nie widac grzyba/...

    pozdrawiam i czekam na inne propozycje czym smarowac jak czesto jak leczyc itd...
    dzieki wszystkim z gory


  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    eeee mogłeś sie wstrzymać z tą maścią wszelkie leki to ostateczność!!! mogą one zaszkodzi pajakowi....


  6. #6
    sim0n
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    moze to po prostu zlepiony kawalek pajeczyny ? postaraj sie jej to seskrobac lub po prostu oderwac ten kawalek "czegos" jak nie pomoze to zastosuj masc


  7. #7
    werni
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    sim0n,
    skąd Ci przyszło do głowy skrobanie i odrywanie? Jak pająkowi się wyrwie dziura w odwłoku to napiszesz "ups, pomyliłem się"? Takie zmiany należy najpierw postarać się zdiagnozować, a nie skrobać i odrywać na wariata. Proponuję się w przyszłości powstrzymać przed tego typu poradami.


  8. #8
    Bluff
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    1 zdjecie
    blondyna od tylu ...

    Są to zdejcia sprzed 3 dni
    postaram zrobic jescze jutro jak to wyglada po zastosowaniu maści
    to białe co ma na tyłku to jescze jej pozostalosci.

  9. #9
    Bluff
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    2 zdjecie

  10. #10
    Bluff
    Guest

    Re: problem z BLONDYNĄ

    3 zdjecie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •