Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: maleńkie larwy much to czyste zło?

  1. #1
    elkrakerso
    Guest

    maleńkie larwy much to czyste zło?

    apropo larw muchy to czasmi po dużej muszce zostanie kilka larw w terra.może jak za długo muszka chasa po terra(zanim wpadnie na obiad do gospodarza) to gdzieś złoży larwe-sam nie wiem-a jeśli mucha je gdzieś złoży w terra czy to znaczy że terra jest "niewłaściwie posprzątane"?i czy powinno się usunąć takie maleńkie larwki z terra czy pozwolić żeby(jeśli pająk jest mały)żeby takie "małe chodzące hamburgerki"( :P ) stały się rozrywką dla pupilka?bo zaszkodzić to mu raczej nie zaszkodzą,najwyżej zszamią w terra jakieś miniaturowe resztki po poprzednich posiłkach pająka.co myślicie?

  2. #2
    kielon
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    pajakowi nic nie zrobia a larwy tak latwo w terra ci sie nie zrobia zreszta sa tez inne srodki karmienia

  3. #3
    Obcy
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    atrax już kiedyś pisał ze w pinkach jest szatan ];->

  4. #4
    kielon
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    jezli jest szatan jak to mowi Obcy to sory za pomylke ja nie mialem jeszcze zadnego problemu z nimi

  5. #5
    Beliar
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    Moja znajoma jednak twierdzi że gdy podała niezbyt wyrośniętemu pajączkowi takiego białego to on go pogryzł (robak pająka!!!) i pajączek padł. Powiedził bym więc że takie larwy nie do końca nic pająkowi nie zrobią. To rzeczywiście pomioty Szatana ;-)

  6. #6
    popekjr
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    larwy much zywia sie padlina, wiec calkiem mozliwe ze pajaczkowi cos zrobia, ale czy mucha nie sklada jajek do padliny ???


  7. #7
    elkrakerso
    Guest

    Re: maleńkie larwy much to czyste zło?

    larwy much żywią się tylko padliną i nie "ugryzą" zdrowej tkanki(jaką niewątpliwie jest pająk).ale muchy jak przez dłuższy czas są w półapce(bo pajączek widać nie głodny)składają jaja gdzie popadnie nie koniecznie na padlinie,kiedy wykluwają się z nich larwy mają bardzo niską szansę przeżycia(ale terra mi zaśmiecą).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •