Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: dziwna B.Smithi

  1. #1
    Fusel
    Guest

    dziwna B.Smithi

    Kilka dni temu moja B.Smithi przeszła trzecią wylinke i gdy już wyszła z niej to jest już bez jednego szczękoczułka i jedną nogę ma ma bardzo cieniutką i nieowłosioną jakby była uschnięta . Nie wiem co mam robić . Czy odrośnie mu ta szczękoczułka i ta noga jak tak to za ile wylinek i czy będzie miała taką samą długośc ja ta druga szczękoczułka. Piszecie ludziska .
    Czekam

  2. #2
    CRIMSON
    Guest

    Re: dziwna B.Smithi

    Nic się nie martw powinno być ok .1-2 wyl. Podawaj rozgniecione świerszcze

  3. #3
    Atrax
    Guest

    Re: dziwna B.Smithi

    Na szczescie nogoglaszczki cale :>
    Mysle, ze o jednej szczekoczulce powinna sobie czesciowo radzic, ale mozna podawac rozgnieciony pokarm.


  4. #4
    wh6fxe
    Guest

    Re: dziwna B.Smithi

    U tak malego pajaka za 1 wylinke powinno byc juz ok:] noga moze byc jedynie troszke krotsza podobnie jak szczekoczulka.. ale nie koniecznie.

  5. #5
    garo
    Guest

    Re: dziwna B.Smithi

    Na pewno wszystko sie zredeneruj podczas najblyzszych 2 wylinek, choc przysnaje ze ja nigdy nie mialem zadnego takiego przypadku znam je tylko ze slyszenia i od innych hodowcow, ale pierwszy raz slysze ze nie ma szczekoczolka. Qrcze szok !!!

    Najlepiej jak jej bedziesz teraz podawal pokarm to jakis maly, miekki i najlepiej rozgnieciony-zabity.

    pozdro garo

  6. #6
    wh6fxe
    Guest

    Re: dziwna B.Smithi

    Pokarm nie musi byc koniecznie rozgnieciony ale miekki i mniejszy od takiego jak bys podawal pajakowi nie inwalidzie:]. Nalepszym rozwiazaniem beda pinki (badz ich polowki)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •