Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Jak tam po filmie??

  1. #1
    Łapa
    Guest

    Jak tam po filmie??

    I jak wrażenia po filmie dokumentalnym? Mi się podobał ale musiał być dawno temu nakręcony. Skoro nie wiedzieli co to za niebieski ptasznik (Chromatopelma cyaneopubescens) No i facet posiadał bodajże Pterinochilus murinus. I było śliczne ujecie Vegansa Mój narazie jest malutki l4.
    Ps; Chcieli byście by w polsce takie pajaczki biegały na wolności


  2. #2
    macias08
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    Mi program tez sie bardzo podobal, nareszcze pokazali piekno tych pajakow a nie jakie to one sa "grozne" i wogole jak w innych filmach. Powinni u nas tez zrobic cos takiego ze daja ludziom popatrzec na pajaki i je brac na rence tak jak pod koniec tego fimu, bardzo mi sie to podobalo


  3. #3
    nokeg
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    nawet fajny
    tylko nie wiem czemu chcieli zabijać vagansy...wkońcu są chronione a w ameryce prawie nic sobie z tego nie robią....;/


  4. #4
    Theraphos
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    Jak dla mnie to jeden z lepszych filmów dokumentalnych
    od tego filmu zaczeła sie moja przygoda z ptasznikami


  5. #5
    macias08
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    Zapomnialem jeszcze dodac ze ta chromatopelma na wolnosci byla przecudna


  6. #6
    SpN
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    najlepsze były wstawki z jakiegoś starego filmu o ptaszniku-godzilli

  7. #7
    _andros
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    ja oglądałem go po raz 3, i tak jek łape zdziwiło mnie to że sie tak fascynowali chromą, przecież film pochodzi z 2002 a pająk został odkryty w 1907 , i jeszcze mówili żę nikt go nie fotografował itd. ogólnie było dosyć mało gatunków

  8. #8
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    Bardzo fajny film !
    Nie podobały mi się tylko przekąski z pająków, a fe sadyści ! ;P


  9. #9
    Lockdown
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    No, i te przekąski chyba składały się z L.Parahybany Bo mówili o ptaszniku olbrzymim jak to jedli.. A ten niebieski ciekawy ptasznik to Chromatopelma moim zdaniem! Vagansy fajne i szkoda mi było tego chłopczyka jak chciał sobie go zostawić na zawsze ;d Ogólnie film ciekawy , ale krótki I troche mnie dziwi czemu np. w jego domu T.Blondi i B.Boehmei miały zamiast podłoża biały żwirek i wogóle tak małe terraria :?


  10. #10
    Syku
    Guest

    Re: Jak tam po filmie??

    no film ogolnie spoko ale malo pajaczkow pokazali a ta przekaska to byla bladyna czy mi sie tylko wydawalo
    ide dzisiaj na grilla to moze sobie przzadzimy przysmak)))) (zartowalem ja kocham pajaczki )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •