Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lasiodora parahybana

  1. #1
    SKFR
    Guest

    Lasiodora parahybana

    sluchajcie mam taki jakis dziwny wg mnie problem. a Mianowicie posiadam Lasiodora parahybana - Ptasznika olbrzymiego i do tego jeszcze kilka innych kedziory murinusa itd... wszystkie sa mniej wiecej po tej samej L czyli od 4 do 6. I problem moj tkwi w tym ze wszystki przechodza regularnie wylinki tj okolo 30-40dni a Olbrzym potrafi nawet raz na 50-60dni chce dodac ze wszystkie pajaczki sa tak samo w sumie karmione tak samo oswietlane itd...pytanie do tych co maja Lasiodora parahybana!! czy wasze pupile tez tak zadko maja wylinki ?! czy to zalezy od gatunku ich ?! pozdrawiam

  2. #2
    sskin
    Guest

    Re: Lasiodora parahybana

    najbardziej to zależy od pająka :P heheh ale są gatunki które są znane z tego że bardzo wolno rosną[grommostola]
    ale oczywiście im pająk jest starszy tym wylinki będzie przechodził rzadziej..


  3. #3
    Gufi
    Guest

    Re: Lasiodora parahybana

    Jak ja bym chciał zeby mi parachybana przechodziła wylinke co 60 dni .No normalne ja musze czekac najczęściej z 3-4 miesiące na wylinke.


  4. #4
    Theraphos
    Guest

    Re: Lasiodora parahybana

    Temat bezsensu:/
    Pająk przechodiz wylinke kiedy mu sie podoba a nie kiedy jego "koledzy" przechodzą:]
    Raz może przejśc po 3 tyg. a raz po 1,5 roku...


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Lasiodora parahybana

    FAQ, Archiwum.....

    Pająki NIE linieja regularnie. Owszem - kędzior może linieć np. od 1 wylinki do 7 co miesiąc. Ale nagle mu sie odwidzi i z 7 na 8 będzie to 6 miesiący....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •