Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Preparowanie skorpa

  1. #1
    daf
    Guest

    Preparowanie skorpa

    Samica Hadogenesa już mi zaczyna śmierdzieć a nie chcę jej wyrzucać. Jak ją spreparować?

  2. #2
    michaśśś
    Guest

    Re: Preparowanie skorpa

    włóż ją do pojemnika i zalej denaturatem na jakieś2 dni potem wyjmij i zasusz , a najlepiej zapytaj doxcp bo on to robił on jest tak jak ja z Płocka wiec szukaj w mazowieckim . pozdrawiam

  3. #3
    docxp
    Guest

    Re: Preparowanie skorpa

    Tak jak mówi przedmówca. Włóz do denatu i poczekaj. Nie pamiętam ile mój Imperator był w denacie, ale praktycznie cały wyparował i go dopiero wyjąłem. Potem ułożyłem na styropianie i ustawiłem go w ofdpowiedniej pozycji za pomocą szpilek. Tylko nie wbijaj w ciało a obok i w ten sposób stwórz kształt. Skorp poschnie trochę a nawet sporo czasu i wtedy do gablotki czy coś takiego. Właśnie muszę iść do stolarza, żeby mi taką zrobiła, ale mi się nie chce. Współczuję śmierci zwierzaka i powodzenia w preparacji. Jak nie masz na razie denata to wsadź ją do lodówki.

  4. #4
    garo
    Guest

    Re: Preparowanie skorpa

    To prawda mi padlu 2 duze skorpki i je susze ale na styropianie wsloncu i strasznie smierdzialy wiec je na balkon wystawilem i siedza juz tam miesiac.


    ale dzieki za rade na przyszlosc




    pozdro garo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •