Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem z jedzeniem . . .

  1. #1
    kaczi
    Guest

    Problem z jedzeniem . . .

    mam maly problem . . .
    zauwazylem ze moj pajak po upolowaniu pokarmu tak jakby wypusza go albo jakby sam mu wypadal ze szeczk . . .
    za kazdym razem delikatnie pensetka musze mu tak jakby podawac i czekac az pewnie zlapie . . . nigdy mi sie takie cos nie przytrafilo . . .


  2. #2
    cage
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    a ma wszystkie zęby ?!
    a może po prostu niema największej chęci do jedzenia. a jak już mu podajesz to sobie mysli, a co mi tam szkodzi zjem sobie ;P


  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    Moze najpierw chce swoj pokarm zabic (wstrzykujac jad) a pozniej czeka az padnie i dopiero zjada. Niektore pajaki juz tak maja.

  4. #4
    popekjr
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    kaczi nie przejmuj sie tym. jesli jest naprawde glodny znajdzie i sam podniesie to co mu wypadlo, jesli nie je to poprostu sprzatnij te resztki i sproboj podac szamke za kilka dni


  5. #5
    kaczi
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    dzieki
    zeby ma napewno wszystkie (i cale i zdrowe zero pruchnicy)


  6. #6
    leviatan
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    Moje też tak robią !! Jak dobrze się przyjrzysz zobaczysz w jakim celu on to robi... pająk łapie owada, chwile czeka aż zdechnie, wypuszcza i oplata siecią żeby mu się obiad "nie rozleciał na kawałki" i potem bierze znowu w zęby ! Moje wszystkie tak robią...


  7. #7
    kaczi
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    leviatan chyba masz racje
    wlasnie zauwazylem ze swierszcz jest lekko owiniety pajeczena


  8. #8
    _andros
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    mój smithi jak był mały to też atkował wstrzykiwał jad i czekał aż świerszcz padnie a potem sobie elegancko podchodził i szamał

  9. #9
    leviatan
    Guest

    Re: Problem z jedzeniem . . .

    Mała poprawka: Moje wszystkie tak robią ale ze zdobyczą która ma wiele części (muchy, świerszcze) bo mącznika ciągle w zębach trzyma i nic nie robi.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •