Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: B. Vagans czy ona umiera ??

  1. #1
    Glazik
    Guest

    B. Vagans czy ona umiera ??

    witajcie mam B.Vagans (samica po L9) wylikinke przeszla okolo miesiaca temu. wrzucalem jej swierszcze jako pokarm to nawet nie reagowala na nie. kupilem mala myszke i ja podalem do zjedzenia. odrazu ja chwycila i zjadla(nie cala resztku usunolem). to bylo z czwartku na piatek. dzis pajak wyszedl z kryjowki ale jakos dziwnie sie zachowuje.
    jak sie na niego dmuchnie to ma jakies drgawki. wsunelem pesete do niego, zlapal sie i zaraz poscil. wyladowal na plecach z wysokosci okolo1-1,5cm. nie mogl sie sam podnies. wiec postawilem ja na nogi. co chwile ma te drgawki. w terra panuje temp. 24-26 stopni a wilgotnosc wacha sie miedzy 60 a 70%.
    co jej jest ??
    prosze o info
    pozdrawiam


  2. #2
    Gufi
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    Było już kilka przypadków jak pająki zdychały po zjedzeniu myszki.Miały podobne obiawy jak twój pająk czyli drgawki i mała ruchliwosc.


  3. #3
    smash
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    po gryzoniach czesto pajaki padaja wiec bym sie nie zdziwil jak by twoj tez padl i wiecej razy go przekrecaj ehhhh, daj mu spokuj i tak mu nie pomozesz EHHHHH


  4. #4
    Glazik
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    przypadkowo go przekrecilem.
    zlapal sie pesety i jak ja zabieralem to sie przekrecil na plecy.
    szkoda mi tej samicy.
    no coz zaden inny pajak nie dostanie odemnie myszki.
    pozdro


  5. #5
    SDY
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    No skutki podawania gryzoni... Byly juz takie przyapdaki, ale sadze ze gdyby zrobic statystyke na ile karmien mycha, ptasznik zdycha, wcale by nie bylo tego tak duzo...


  6. #6
    _andros
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    jak ma drgawki to raczej (napewno) nie dawaj sobie nadziei bo jeden z moich ptaszników też miał drgawki i niestety padł. szkoda bo L9 to już podrośnięty

  7. #7
    robert.p.
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    No nie wiem co to jest ze zdychaniem pająków po myszach,skąd taki pomysł?.Moje pająki zjadły setki malych myszek i osesków,i nigdy nic nie padło z tego powodu.Może to zależy skąd sie myszy bierze?Nie jest powiedziane ze w sklepach nie stosują naprzykład jakis srodków do niszczenia robactwa u gryzoni w klatkach.


  8. #8
    Glazik
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    posluchajcie nie wiem czy to oznacza ze sie wylize ale zmienia sie jej zachowanie.
    te drgawki ustepuja. jest cos takiego. siedzi nie ruchomo, po chwili jak sie chce przemiescic to robi tak niezdarnie jak by nie umiala chodzic. sa to szybkie ruchy i nie skoordynowane.
    zobacze co bedzie rano inapewno tu napisze.
    pozdrawiam i trzymajcie kciuki zeby sie wylizalal z tego
    z gory dziekuje


  9. #9
    Glazik
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    podkulila nogi.
    to juz koniec ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((


  10. #10
    smash
    Guest

    Re: B. Vagans czy ona umiera ??

    moze go przesuszyles


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •