Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Heteroscodra maculata

  1. #1
    smithimen
    Guest

    Heteroscodra maculata

    Mam go mieć, zastanawia mnie czy sobie z nim poradze, jak bede go hodowal od L5, chce zaczac przygode z bardziej jadowitymi pajakami niz cambridgei i b.smithi, jestem dosyc odpowiedzialnym czlowiekiem, nigdy nie zostalem zaatakowani, mozecie sie ze mnie smiac, ale zawsze zachowuje ostroznosc nawet ze smithim i cambridgeiem, a jesli chodzi o Heteroscodra maculata to chyba sie wniej zakochałem , poradzcie mi cos, nie tylko czy ja kupowac, czy nie, ale jak sie nia zajmowac, szczegolnie czekam na odpowiedzi tych hodowcow co ja hoduja, kupie malego podrostka, bo chyba jak sie hoduje pajaka od malego, mozna zaczac przewidywac jego zachowanie, a tak wogole to ten gatunek jest naziemnym czy nadrzewnym pajakiem, czekam na odpowiedzi...
    Pozdrawiam

  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    Taka śliczna robi się dość późno. Jest bardzo szybka i naprawdę radzę uważać.

    Ja na giełzie też ją kupiłem. Wiem mniej więcej co ona potrafi bo widziałem jej możliwości u kumpla. Śliczny pająk ale trzeba uważać. Poradzisz sobie... a jak nie będziesz dawał rady to sprzedaj ją.


  3. #3
    smithimen
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    dzieki morda, ale kupic L5 czy L2 lepiej? i czy trzymac mlode w pojemniku na mocz czy jak?

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    Ja mam 1 wyl i siedzi w fiolce.
    Z takimi pająkami lepiej kup tą 5 wylinkę. Małe są wredniejsze bo są pierońsko szybkie, skoczne i jak to zacznie uciekać i nie zdążysz złapać to możesz go już nie znaleźć.


  5. #5
    cage
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    kup L5, mając ptasznika w większym pojemniku mozesz byc spokojniejszy przy otwieraniu ze ci zwieje bo lepiej taki pojemnik trzymac niz mały który sie w ęce nie miesci.
    co do ptasznika, są szybkie i troche nadpobudliwe, ja osobiście trafiłem na takiego który jest b. agresywny po czym ucieka do kryjówki.
    radze uwazac przy kazdych manipulacjach w terra.


  6. #6
    stachiro
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    ten pająk jest powalony, zdeczka impulsywny i chwilami nieprzewidywalny:] na początek proponowałbym jednak Poecilotherię regalis


  7. #7
    rastafaq
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    Heteroscodry nie mam, ale mam Calceate ,a z zachowania sa podobne.
    U mnie jest płochliwa ,zawsze ucieka do kryjówki,urząz jej terra jak podrośnie tak zeby mogla sie spokojnie schować to nie bedziesz mial problemu, zreszta ona sama sobie gniazdo zrobi jak kazdy nadrzewniak.


  8. #8
    smithimen
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    Ej to nie wiedzialem ze one sa az tak silnie jadowite ze lepiej poelotherie regalis, chyba jednak zrezygnuje...

  9. #9
    Tepez
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    No radze zrezygnować.

  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Heteroscodra maculata

    P. regalis ma silniejszy jad. Po Stromatopelmie i Heteroscodrze nie leży się sparaliżowanym 2 tygonie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •