Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: skorpiony a sciana

  1. #1
    kagetsu
    Guest

    skorpiony a sciana

    heja. wszystkie skorpiony potrafia chodzic po pionowych powierzniach?

  2. #2
    SpN
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    zawsze myślałem ze zadne nie potrafia

  3. #3
    kagetsu
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    ja tez tak myslalem ,ale moj spokojnie sobie wszedl i zszedl ze scianki wiec przynajmnije ten jeden umie :P (jacksoni)

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    Po pionowych rzeczach typu szyba, plastik raczej nie powinny łazić. Ale jak ustawisz pionowo kawał kory to jak sie bestia postara to wejdzie.


  5. #5
    garo
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    Raczej nie !!!!!!!!


    Wogole nie chodza chyba ze sa to jakies fikusne skaly to potrafia sie spinac tak robi muj Buthus occitanus !!!


    Ale jeseli chodzi o chodzenie po szybach (sciankach terrarium), po plastiku tworzywie (scianki funaboxow) to nie ma takiej mozliwosci nie chodza tak jak pajaki.



    pozdrawiam garo

  6. #6
    Sculptor
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    Np Imperatory sprawdzilem bez wiekszych problemow chodza.... tez bylem na poczatku zaskoczony i zly na takie opinie jakie sie od zawsze pokazywaly - ze to takie niemozliwe:/ a jednak...
    Fakt nie po zupelnie gladkich powierzchniach ale np wlasnie po plastikowych jednak potrafia w pewnych korzystnych okolicznosciach....
    Generalnie jak dotad najlepiej sobie z tym radza Imperatory - na pewno pamaga im w tym ich rozmiar i sila!


  7. #7
    laska
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    A ja widziałem jak mój b.jacksoni siedział/wisiał z sufitu pudełka.NO ale do sufitu to ma pare cm ok.4.

  8. #8
    SDY
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    Plastik ma to do siebie ze jak sie zarysuje to dosc gleboko i trwale. To daja doskonale warunki do wspinaczki zwierzeta ktore teoretycznie nie opanowaly tej sztuki. Dlatego szklo jest lepsze bo twardsze i rysy sa plytsze.

    Np moj jadusek, Parabuthus leiosoma, ktory jest L2 (czyli raczej niewielki) po szybach nie wchodzi, a jak byl w misce podczas porzadkow (wiadomo, w misce rozne rzeczy sie robi i jest porysowana w srodku, mimo ze tego nie widac) lazil po sciankach jak szalony...


  9. #9
    kagetsu
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    jak niemozliwe? jackosni wszedl sobie po pionowym plasitku ,ale nie byl on porysowany ,bo to bylo nowiutkie pudelko. i mocno sie trzymal tej scianki i normalnie po niej lazil wiec moze skorpy jednak potrafia lazic? :P

  10. #10
    Sculptor
    Guest

    Re: skorpiony a sciana

    Potrafia potrafia!!!!!!!!!!!!!!
    Kwestia polega jak powiedzial SDY na typie tworzywa.
    Czy jest dostatecznie przyczepne dla skorpa bo sile one maja dostatecznie duza!!!! - zwlaszcza ze zwykle potrafia przekopac podloze (mniej lub bardziej) a nie maja przeciez takich konczyn jak pajaki.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •