Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: mam problem blondi... !!!! pomocy

  1. #1
    tomi18
    Guest

    mam problem blondi... !!!! pomocy

    Właśnie już się spużniłem blondo po l3 mi własnie zdechł tylo nie wiem kompletnie od czego ?? :// warunki w terra mial idealne !!! ale w zwłokach zauważyłem że ma odwłok jak galareta... wiecie może od czego to bo przed tem nie chciał za bardzo pokarmu przyjmować. Karmilem go świerszczami !!!


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Pająk ma odwłok jak galareta. Chyba, że jak go znalazłeś odwłok był pęknięty. Rozciąłeś go czy pękł?


  3. #3
    tomi18
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    witam pajak zdychał na moich occzach jak już przestał się ruszać i raagować na bodźce dotknąłem pęsetą odwłoka była taki jakiś galeretowaty a tam gdzie naduszałem powstałao wgniecenie taki nie wiem jak to nazwać ... za bardzo ale wydaje mi się że galareta to najleprze stwierdzenie ((( nie zraniłem go napewno odwłok jest cały !!!


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Po prostu młode blondi często padają. A to, że odwłok miał taką konststencję to normalne. Często jak mi coś zdychało odwłok jakby stawał się bardziej miękki.


  5. #5
    CRIMSON
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Ile był po wylince?

  6. #6
    tomi18
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Witam

    nie wiem dokładnie ile po wylince bo u mnie nie zrobił żadnej wiem tylko że był kupiony od voraxa :/


  7. #7
    SDY
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Az boje sie zapytac... W jakiej pozycji "zdechl"??


  8. #8
    cage
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    o boże, SDY, masz faktycznie racje ;P

    w jakiej pozycji zdechł twój pająk ?!


  9. #9
    Maniak
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Nie mam pojęcia więc pytam:

    Co za różnicza w jakiej pozycji zdechł?


  10. #10
    SDY
    Guest

    Re: mam problem blondi... !!!! pomocy

    Zasadnicza, bo jesli zdechl na plecach to pomysl chwile, moze na to wpadniesz...

    Byly juz takie przypadki na forum ze ludzie wyrzucali pajaka do smieci bo zdechl im na plecech:/ Podczas wylinki pajak sie nie rusza, nie reaguje na bodzce.... Jeden koles, ktorego pamietam, napisal ze mu wlasnie pajak sie tak przekrecil, i ze nim zucal, poniewieral, obijal, a jak mu sie znudzilo to go odstawil (myslac ze ten nie zyje). Rano jak chcial zobaczyc co tam u niego, zobaczyl mlecznego, wiekszego niz dzien wczesniej pajaka Jakos tak to szlo, nie pamietam argumentacji zostawienia pajaka na noc jeszcze.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •