Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

  1. #1
    Matt_ns
    Guest

    4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    Jest jedno zdjecie poniewaz wszystkie od spodu maja to samo wiec wszystkie sa tej samej plci, teraz tylko jakiej. Swoj typ mam ale nie bede nic sugerowal. Zdjecie w zalaczniku. Pozdrawiam

  2. #2
    tosik
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    samica

  3. #3
    przemek_lewy
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    fotka nie jest zbyt czytelna i najlepiej sie czyta ze swiezej wylinki ale ja tez obstawiam samice chromy maja ta komore slabiej rozrosnieta i dlatego pozniej dojrzewaja wiec czasami moga byc mylone z samcami

  4. #4
    Matt_ns
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    No zdjecia nie sa najlepsze bo mi sie rece trzesly :P Moim zdaniem sa to samice poniewaz plytka genitalna jest w ksztalcie trapezu a nie prostokata. Po wylince nie mam pojecia jak sie rozpoznaje wiec sie za to nawet nie biore. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

  5. #5
    Black Flame
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    Jeśli nie wiesz, jak odczytać płeć po wylince to przeczytaj forum.arachnea.pl


  6. #6
    Matt_ns
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    Wole z zywego pajaczka niz z wylinki ale o rozpoznawaniu plci po wyline z checia poczytam :]

  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    przecież wylinki rozpoznawanie płci jest 100 razy pewniejsze - własnie z żywego pajączka przeważnie jest gorzej


  8. #8
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    Obstawiam samiczke ale również jestem za wysexowywaniem z wylinki . Wtedy masz prawie 100 % pewność .


  9. #9
    Matt_ns
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    Juz sobie poczytalem jak czytac z wylinki i jest to lepszy sposob Dzieki wielkie i pozdrawiam

  10. #10
    przemek_lewy
    Guest

    Re: 4 szt. chromek L5 do wysexowania.

    tu masz link do chromy ktora seksowalem i dla sprawdzenia wrzucilem na forum wprawdzie jest to L8 ale luzz

    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=23288&t=23288

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •