Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Irminia - pytanie

  1. #1
    2P
    Guest

    Irminia - pytanie

    Ile czasu po wylince samicy najlepiej dopuszczać? Proszę o odp. najlepiej osobę, która rozmnożyła ten gatunek.


  2. #2
    Louis Cypherr
    Guest

    Re: Irminia - pytanie

    Najlepiej daj jej trochę czasu, żeby się zdążyła porządnie najeść. Nie wierz w żadne brednie pt. "zasklepienie czegoś tam".
    I najlepiej nie czekaj zbyt długo żeby się nie okazało, że po kopulacji franca miast złożyć kokon wylinieje.


  3. #3
    2P
    Guest

    Re: Irminia - pytanie

    Tyle to ja wiem Z 8 dni na suszenie. Potem intensywne karmienie. Zastanawiam się czy 1 tyg. karmienia wystarczy, czy trzeba dłużej.


  4. #4
    Louis Cypherr
    Guest

    Re: Irminia - pytanie

    Jeśli się naje, to wystarczy. Jeśli zacznie odmawiać przyjmowania pokarmu, to możesz dać jej jeszcze kilka dni i spróbować ponownie nakarmić. Jeśli odmówi, to znaczy że już jest pełna.


  5. #5
    Awikularia
    Guest

    Re: Irminia - pytanie

    Ja zwykle dopuszczam samiczki P. irminia miesiac-dwa po linieniu. Z reguly po tygodniu od linienia nie chce jeszcze jesc, zaczyna tak 2 tyg. po tym procesie. Tydzien intensywnego karmienia to ciut za malo - ale jak bedzie chciala samca, to i nie najedzona bedzie kopulowac. A jak jest za mloda, to i nażarta go pogoni...

  6. #6
    2P
    Guest

    Re: Irminia - pytanie

    Dzięki za odp.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •