Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

  1. #1
    witnia
    Guest

    Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    Mam klienta na pajaczka i nie wiem jak bezpiecznie go wyslac w paczce.Pajak dojdzie w 2 dni.Nie mam pojecia jak go zapakowac zeby przezyl.Czy po boku paczki zrobic dziurki na powietrze?A pajak bedzie w pojemniku z torfem.ZAbezpiecze pojemnik zeby nie latal w paczce.Czy to wystarczy???


  2. #2
    S m i t h
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???


  3. #3
    murinus
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    tak wyslij go w malym kartonie pajak w zaleznosci od eielkosci w odpowiednim pojemniko e w pojemmniko papierowe reczniki lecutko zwilzone ale lecutko i do karttonu wylozonego gazetami zgbiecionymi tak zeby podelko nie latalo aha i zeby pajak tez w podelko nie latal i zadnych dzior w kartonie nie mown na poczcie co wysylasz i wyslij poleconym priorytetem wszystko


  4. #4
    koli
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    Moim zdaniem najlpsze zapakowanie to :
    do pojemnika z pajakiem dac papier toaletowy badz reczniki papierowe zwilzone pudelko zakleic owinac papierem toaletowym i folia Al i tak z 3 warstwy to do kartonika/kartonu z gazetami i to wszystko.

  5. #5
    beastman
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    ja bym nie zwilzal pajaczkowi przez dzien be wilgoci sie nic nie stanie ....

  6. #6
    Maniak
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    Ja pakuję tak (z tą różnicą że dodaję dużo waty jako ociepliny):

    http://homepage.ntlworld.com/the.tar...o-packpost.htm


  7. #7
    Darkan
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    To dość proste
    pojemniczek.. najlepiej bez torfu i z dziurkami.. na spód troche husteczek.. kilka kropel wody następnie pajączek.. i kilka warstw husteczek.. porwanych na kawałki.. ażeby wśrodku nic nie latał.. ale żeby jednocześnie pająk nie był zgnieciony... i chusteczki lekko wilgotne.. zrób z nich kuleczki lub coś... (inwęcja heeh)
    i do paczki.. (najlepiej kartonik.. odpowiedzniej wielkości ze sklepu możesz wziąść) wymość go pomiętymi gazetami pośród nie włóż pejemnik(pojemniki) i przykryj gazetami.. tak by polemniki nie latały. zrób ze dwie dziutki w katronie (jeśłi chesz wysłać w kartonie nie zawijając go to takie żeby były mało widoczne bo na poczcie ci nie przyjmą..(nie można wysyłać zwierząt)
    najlepiej podziurkuj pudełko i zawiń w jakiś papier...


    Pozdro

  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    a poco zwilzone ?? chcesz zabić pajaka ??


  9. #9
    Baku
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    a poco te krople wody ??


  10. #10
    Baku
    Guest

    Re: Jak bezpiecznie wyslac pajaka poczta???

    smithi podał ci dobry adres ale to jesli chodzi o duzego pajaka, małe pakujesz w odpowiedniej wielkości pojemniczek , moze być bez torfu ( bezpieczniej )

    tworzysz w nim coś w rodzaju kieszonku z papierowego ręcznika ( składasz ręcznik pare razy , wciskasz palcem do pojemnika tak aby brzegi wystawały ) wkładasz tam pająka i zawijasz brzegi , potem zamykasz pokrywke

    dziurki mogą być ale nie są konieczne ,

    i na boga nie namaczaj !!! to moze tylko zaszkodzić


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •