Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: blondi :(

  1. #1
    Bocieq
    Guest

    blondi :(

    2 dni temu przyszła mi pocztą blondi L3. Jednak jak otworzyłem pudełko to zauważyłem ze nie rusza sie wogule a na chusteczce jest jakaś brązowa plamka ... Pająk miał jakby zmiażdzony otwór gębowy ale nie wiem co było przyczyną smierci odwłok był cały ale tak dziwnie naciągnięty. Foto w załączniku , jakby ktoś domyślał sie co moze byc przyczyną smierci niech pisze . Dzieki


  2. #2
    Foxtrott
    Guest

    Re: blondi :(

    jeśli miał zmiażdżoną mordkę to nieźle dostał więc może mieć także obrażenia wewnętrzne(patrz gziwny kształt odwłoka). był dobrze zapakowany? chyba nie...


  3. #3
    TOXYN
    Guest

    Re: blondi :(

    Uroki wysyłek ja wczoraj dostałem kółka do napinacza były naprawdę ładnie zapakowane a i tak jedno łożysko jest wgniecione:[ nie wiem, co oni tam z paczkami robią, ale jeśli coś mogło zgnieść metal to pająka tym bardziej


  4. #4
    Matt_ns
    Guest

    Re: blondi :(

    Foxtrott ja wysylalem pajaka i wsadzilem go do platikowego pudelka, od spodu dalem husteczke, od gory husteczke zeby nie latal, zakleilem tasma i wsadzilem do koperty babelkowej - chyba powinno wystarczyc ?

  5. #5
    ketnip
    Guest

    Re: blondi :(

    niekoniecznie, wyobraź sobie że na takim liście moze leżeć 20 kilogramów innych listów!


  6. #6
    Matt_ns
    Guest

    Re: blondi :(

    No wiem... no ale predzej wedlug mnie ulegl by uszkodzeniu odwlok niz otwor gebowy. Nie chce sie tu bronic ani nic tylko mi sie tak wydaje. Napewno od bocka nie bede zazadal calej kwoty jakiej sobie wczesniej zyczylem.

  7. #7
    Bocieq
    Guest

    Re: blondi :(

    Matt a moze ona miała ten otwór gębowy juz wczesniej uszkodzony ?? moze tego nie zauwazyłes albo cos ?


  8. #8
    Matt_ns
    Guest

    Re: blondi :(

    Nie, jak ja pakowalem to bylo ok, normalnie chodzila itd. Moze to jakies chorobsko ja zezarlo ?

  9. #9
    ketnip
    Guest

    Re: blondi :(

    ale mysle ze takie sparwy to na privie powinniscie złatwiac, BTW Matt czego spyliłes tą blondi :P


  10. #10
    Matt_ns
    Guest

    Re: blondi :(

    Bo potrzebowalem kasy. Na poczatku se postanowilem ze bede hodowac ptaszniki a potem ztwierdzilem ze bede rozmnazac i musialem zkupic wieksza ilosc sztuk :P no a blondi mi sie nie podoba zabardzo, tylko se ja kupilem bo nie mialem na co wydac $

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •