Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: WYLINKA BLONDI HELP

  1. #1
    jabol87
    Guest

    WYLINKA BLONDI HELP

    witam
    mam Blondi w postaci L3 i od kilku dni odpserwuje jej dziwne zachowanie. Dwa dni temu zuważyłem że jest bardzo skulona prawie nogi podchodziły pod nią. Myślałem że ma za mało wody skropliłem jednak pare godzin później stała nadal tak. Kiedy dmuchnąłem do akwarium chodziła chwiejnym krokiem i z trudnościami. Później postanowiłem ja ruszyc. Kiedy ją dotkłem momentalnie rzuciła się na plecy i nie mogła sama się obrócić na nogi. Kumpel powiedział że wylinka. Później pająka skropliłem i juz sam po 3 godz. żucił się na plecy. Obecnie nadal jest w takiej pozycji od ok. 13godz i nic. Co to może być i czy najważniejsze przeżyje!!!! POMÓŻCIE
    pozdrawiam

  2. #2
    tosik
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    13 godzin a plecach to już chyba nie zyje


  3. #3
    jabol87
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    WIESZ MI ŻYJE BO TERAZ LEŻY GDZIE INDZIEJ NA PLECACH

  4. #4
    SzTeQ
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    To pewnie wylinka, jakby był "konający" to raczejby się nie przemieszczał żeby zdychać.
    Chociaz moge się mylić...


  5. #5
    SebastianE
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    Skoro zbliżała się do wylinki to po jaką cholere ją ruszałeś?? Ja bym już kiedyś zabił w taki sposób 2 pająki i to mnie nauczyło. Blondi młode mają dłuuuuugie nogi i czasami się chwieją jak chodzą. Jeżeli leży 13 godzin na plecach to ja jej osobiście przyszłości nie wróże żadnej, no ale jakaś tam szansa jest. Reaguje chociaż w jakikolwiek sposób na dotyk/podmuch?? Blondi wrażliwa na spadki wilgotności więc może zaniedbałeś. Daj fotke jak możesz.


  6. #6
    jabol87
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    GODZINĘ TEMU LEŻAŁ NA PLECACH ALE JUŻ OD PIĘCIU MINUT JEST NA NOGACH

  7. #7
    SebastianE
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    To co ona kładzie się na plecy, za chwile odwraca się idzie dalej i znów się odwraca?? To masz pająka debila


  8. #8
    Vanaloon
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    PAJĄKA ZKROPIŁEŚ PO CZYM RZUCIŁ SIĘ NA PLECY??!! chyba nie skropiłeś pająka bezpośrednio??


  9. #9
    jabol87
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    TO ZNACZY STAŁ LEKKOO NADUSIŁEM SPRYSKIWACZ I 4 KROPLE POSZŁY NA NIEGO NO I TROCHE JAK ZRASZAŁEM AKWARIUM

  10. #10
    SzTeQ
    Guest

    Re: WYLINKA BLONDI HELP

    To przecież nie przez to woda nie kwas...
    A to na pewno była zwykła woda ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •