Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

  1. #1
    mrozio
    Guest

    Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    Cze. NIe pozwalali mi mieć ptasznika. Poszedłem na działke i wziąłem pająka małego takiego czarnego do pudełka po kliszy i powiedziałem ,że to ten. Powiedzieli ,że niechcą go widzieć poza tym swoim domem. Teraz sobie zamówie prawdziwego , tylko do tego czasu musze udawać ,że tym się opiekuje. Co dać takiemu jeść? JEst bardzo mały , jakieś 2 miniletry wiadomo. Pozdro <<<MrOzIo>>>

  2. #2
    Atrax
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    Takim malym...hmm.. najlepiej jakies male muszki, ale jak znam zycie, to pewnie takich nie slapiesz.
    Sluchaj, idz do wedkarskiego, kup malych robaczkow (pinek wedkarskich) i dawaj mu pokrojone.

    A i przeczytaj FAQ oraz archiwum. Duzo Ci to pomoze. Nie bedziesz zadawal pytan, ktore przez innych moga zostac postrzegane jako glupie :>
    Pozdrawiam!


  3. #3
    Bocieq
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    albo zlap sobie troche większego - łatwiej Ci go bedzie karmić


  4. #4
    Mariusz
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    sory mrozio, ale jak takie numery odstawiasz rodzicom, to juz sie wcale nie dziwie, dlaczego nie pozwalaja Ci trzymac ptasznika w domu.
    Zlap teraz wiekszego, zgodnie z namowa Bocieq-a i pokaz rodzicom jak Ci przez dobe urosl kilka milimetrow... )))


  5. #5
    Foxtrott
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    chylę czoła mrozio!! to najlepszy patent jaki spotkałem
    tak jak mówił Bocieq złap większego i powiedz, że wyliniał
    coś do jedzenia znajdziesz pewnie na działce...


  6. #6
    Shalafi
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    A jak juz ci urosnie prawdziwy ptasznik do rozmiarow powiedzmy 20 cm (z odnozami oczywiscie :-P) powiedz rodzicom ze przypadkowo wpadla ci do terra tabletka Megamasy... :-)

  7. #7
    Maniak
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    A jak będzie miał 10 metrów i będzie się uganiał za dresiarzami po osiedlu myśląc że to kolorowe muszki w paski... eeeech, wtedy lepiej nic nie mów.


  8. #8
    angelo
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    jeden koles (13l.) jak mu mama nie chciala pozwolic na hodowle ptasznika to powiedzial ze ucieknie z domu........... ty widze obrales lepsza taktyke.

  9. #9
    ponczos
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    Muszę przyznać że patent niezły. )


  10. #10
    SDY
    Guest

    Re: Co Dać JEŚĆ?? ... ??

    No dobry pomysla... Ze tez nikt na to wczesniej nie wpadl, bo rozwiazanie takie wydaje sie najprostrze i najbardziej oczywiste...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •