Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: murinusy

  1. #1
    Klimak
    Guest

    murinusy

    szukałem na forum ale nie znalazłem:/
    murinusy z wiekiem spokojnieją czy szaleją?? bo mój jest L8 i mam wrażenie że mógłbym go w rękach zgnieść i nic by nie zrobił...zmieniałem mu terra, rozwaliłem gniazdo, dokopałem sie do pajączka a on sobie spokojnie łaził. jak był łepek to wariował no to sie pytam.


  2. #2
    Pulek
    Guest

    Re: murinusy

    Szczescie moze masz:P

  3. #3
    Welpek
    Guest

    Re: murinusy

    Ja mam narazie murinusa L4 i jest bardzo szybki a z wiekiem robia sie wolniejsze ale bardziej agresywne tak slyszalem jeszcze tego nie doswiadczylem
    Pozdro

  4. #4
    herzog
    Guest

    Re: murinusy

    Ptaszniki z wiekiem zmieniaja sie jak kazda zywa istota.Jedne wariuja za mlodu i uspokajaja sie na starosc a inne odwrotnie wiec jest to cecha osobnicza.Nie ma co wrzucac kazdego ptasznika do jednego wora

  5. #5
    Peter_frostax
    Guest

    Re: murinusy

    Moja murinuska co prawda jest deczko większa bo L10 nieda się dotknąć bez ataku a już nawet niewspominam o dotykaniu jej gniazda wtedy atak murowany.Widocznie trafiłeś na spokojnego osobnika

  6. #6
    MaCbo
    Guest

    Re: murinusy

    Ciezko powiedziec, wystarczy jedna wylinka i charakter twojego pajaka moze sie zmienic o 180 stopni.

  7. #7
    ketnip
    Guest

    Re: murinusy

    dokładnie mój murinus jest w tej chwili w miare spokojny, ale oczywiscie jezeli podstawisz mu patyczek to zaatakuje i to bardzo agresywnie, radziłbym nie lekceważyć tego pjączka


  8. #8
    SzTeQ
    Guest

    Re: murinusy

    To chyba trafił Ci się jakiś peacowy osobnik


  9. #9
    SuperObiś
    Guest

    Re: murinusy

    hehe hipis ;-) Mój typek zmienia często charakter raz od ucieka i zamiera bez ruchu, innym razem przyjmuje pozycje i atakuje gdy tylko coś poruszy się w jego pobliżu. Tak, że należy być po prostu ostrożnym i szanować jego 'potencjał'.

  10. #10
    Bojek
    Guest

    Re: murinusy

    Ja też mam murinuska l8 i jeszcze tydzień temu sam pisałem na forum że mam jakiś dziwny spokojny egzemplarz ale wczoraj poprostu mu odbiło z pajączka który do tej pory pozwalał mi na bardzo dużo zmienił się w osobnika który atakuje wszystko co się w terra ruszy. tak wieć zrezygnowałem z brania go na ręce i tobie też nie polecam bo nie znasz dnia ani godziny kiedy mu odbije :P.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •