Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

  1. #11
    Awikularia
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Tak, bylam tam moderatorem na ptasznikach, ale to bylo dawno i nieprawda . No i robilam opisy, ktore po odejsciu stamtad zabrala. Roznica zdan i konflikt interesow . Ale nie najezdzam na terrarystyka.com.pl za czesto - no chyba ze jest rzeczywiste przegiecie ). Niech sobie bedzie. I jak sie o tym dowiem tutaj, bo na tamtejsza stronke zwyczajnie nie wchodze juz od bardzo dawna.

  2. #12
    Awikularia
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Baku, nikt nie robi zadnej wojny, to tylko konstruktywna krytyka. Chyba moge sie nie zgodzic z tym watkiem? Przeciez nikt nie kaze Koberowi usuwac terrarystyka.com.pl. Niech sobie bedzie. Ale jak sa jakies razace bzdury, ktore stawiaja terrarystow w nieciekawym swietle, albo powiela sie bzdury i bledy, to chyba mozna zwrocic uwage? Przeciez nie robimy tego w tonie zlosliwym... Przynajmniej w tym temacie .

  3. #13
    xeper
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    ja na miejscu tego moda bym Ci bana dał :P


  4. #14
    YaKiLLaK
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    dlatego nigdy modem nie bedziesz


  5. #15
    Baku
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    nie mi nie oto :] hodziło mi o wypowiedz sigsauer , tzn tylko oto aby z powodu tego postu co umieściłem nie wrzucać na serwis tamten i zeby nie wyszło ze podjudzam kogoś ... :]


  6. #16
    Baku
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    zato ze mu wytykam niekompetencje ?? oczywiście rozumie ze moderator nie musi sie znać na zeczy ale nie rozumie jak pomimo tego moze sie wypowiadać w taki sposub i jeszcze innym niewiedze zarzucać ...


  7. #17
    robert.p.
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    No ,ciekawa dyskusja i interesujące jej zakończenie.Więcej nic nie napisze,bo ostatnio i tak troche za ostro sie wypowiadałem. Więc wole sie nie rozkręcać.
    Racja w tym temacie leży oczywiscie po Twojej stronie ,Baku


  8. #18
    sigsauer
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Xeper - komu bana i za co??
    Do Baku: Absolutnie nie twierdzę, że załozyłes ten temat tutaj, żeby kontynować tamtą dyskusję. Mnie chodziło także dokładnie o to, samo co napisałeś...
    A nawet przez myśl mi nie przeszło jakieś rozpoczynanie wojen między serwisami i podjudzanie innych ludzi...


  9. #19
    Atrax
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    Gosc ewidentnie nie ma racji (przynajmniej w duzej czesci) i to nie jest zadna wojna miedzy serwisami ^^
    Sorry, ale moim zdaniem definicja choroby dla tego pana jest chyba troche inna niz moja No ale ja jeszcze krotko zyje, to moze i malo wiem :P.

    Generalnie mozna powiedziec, ze pojedyncza komorka moze chorowac (nawet bakterie maja swoje "choroby" ;] A co dopiero organizm skladajacy sie z wielu takich komorek.

    - grzybice
    - inwazje roztoczy
    - nicienie
    - inne pasozyty
    - CHOROBY i defekty na podlozu genetycznym
    - stany zapalne
    - nowotwory
    - zatrucia (bo i o takich wypadkach slyszalem)
    ... nie zaliczylbym co prawda do tego urazow mechanicznych... chociaz moze ze wzgledu na te stany zapalne...hmm.. kto wie...

    To mozna wymienic za jednym zamachem.
    Nie wspominam juz o potencjalnych infekcjach wirusowych i bakteryjnych. To, ze pajakowi nie cieknie z nosa, nie ma widocznej goraczki, nie kicha i nie kaszle, to nie znaczy, ze nie choruje. Mysle, ze po prostu zbyt malo wiemy o chorobach stawonogow. To trzeba by zbadac dokladnie, ale komu by sie chcialo lozyc kase na badanie "kataru ptasznikow"... W kazdym razie to nie zmienia faktu, ze jezeli o czyms nie wiemy, to nie znaczy, ze to nie istnieje, wiec ten pan z forum troszke przesadzil ^^

    No nic... ja sie bynajmniej z tym nie zgadzam.


  10. #20
    Obcy
    Guest

    Re: Dyskusja o pająkach - najpierw sie śmiałem potem przeraziłem

    jak napisałem że osoby nie majace pojęcia o czym mówia i jeszcze zawzięcie broniace swojej głupoty nie powinny byc moderatorami to mój post zniknął po 10 minutach


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •