Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: KąTnIk (pytania) :P

  1. #1
    PaCZeK_1988
    Guest

    KąTnIk (pytania) :P

    Wczoraj i przedwczoraj o 22 (było wtedy z 3*C) złapalem 3 kątniki. Czy one są az tak wytrzymałe, czy ja znalazłem tylko jednostki którym sie pory roku pomyliły ?? I jaka jest łacińska nazwa katnika ?? a jesli niewiecie jaka nazwa to Chociaż waronki zycia dla nich . kiedys miałem katnika to mi 3 kokony zrobili miałem 150 młodych ale zdechl :/ bo niemial u mnie zadobrze bo zawilgotno mu robiłem...


  2. #2
    Chomik
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    Skoro mieszka w domach to chyba wilgotnosc pokojowa... :S Temperatura tez, co do nazwy to Tegenaria atrica =p

  3. #3
    Louis Cypherr
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    Jakie warunki pytasz?
    Sprawdź sobie, jakie warunki były w miejscu, gdzie je znalazłeś. :]
    Wystarczy troszeczkę pomyśleć. :>
    Nazwa łacińska to tak jak powiedział Chomik - Tegenaria Atrica


  4. #4
    Atrax
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    To sa bardzo tolerancyjne na domowe warunki pajaki
    Nie rozpieszczaj ich... bo jeszcze sobie "umra"
    Nawet specjalnie nie spryskuj terrarium. Zrob jakas kryjowke ze srodka rolki papieru toaletowego. Jakies deseczki, o ktore zaczepi pajeczyne i wystarczy. Do szamania muchy, moze pinki, moze jakies nieduze swierszcze. Your choice.


  5. #5
    PaCZeK_1988
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    ja mam 3 kątniczki i mam terrarium 3 komorowe :P bedą miały ladnie. Przeciez je garnołem z wolności to już niech mają ładnie


  6. #6
    venom
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    Moze byc tez Tegenaria domestica, dlugo to sobie ich nie pohodujesz samica zlozy kokon mlode sie wylegna i zdycha, niezaplodnione male najlepiej znalezc i wtedy hodowac -ja kiedys uhodowalem samice ktora mial dobre 3cm

  7. #7
    venom
    Guest

    Re: KąTnIk (pytania) :P

    Tak apropos nazwa wskazuje ze zyja w domach co jest oczywiscie prawda , tymniemnij idzie je spotkac rownierz gdzie-indziej!Konkretne okazy widzialem na haldach pokopalnianych, gdzie budowaly gniazda ! Populacja "hałdziana", cechowala sie innym ubarwieniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •