Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nawiała irminia

  1. #1
    Tomo
    Guest

    Nawiała irminia

    No i stało się, nawiała mała irminia po 2 wylince. Czy możecie określić czy pająk nadrzewny będzie próbował szukać kryjówki w górnych partiach pokoju (okolice sufitu) czy tez skieruje się na dół ? Temperatura jest w calym pokoju jednakowa, wiec tym sie nie nalezy kierowac. Przeszukac calego pokoju raczej nie da rady
    THX za wszelką pomoc.

  2. #2
    Robson
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    Marne szanse, ze ja wogole juz znajdziesz, no ale mozesz probowac Sprobuj jakies male pudeleczka wilgotne w katach porozmieszczac, no ale nie chce tutaj nic mowic, ale nikle sa szanse, ze ona sie znajdzie, lecz powodzenia

    p.s. a gdzie ja trzymalem, ze ci nawiala??

  3. #3
    Mondry
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    hmm jako ze to nadrzewniak to poszukaj w kątach czy czasem nie buduje gniazda... albo po prostu w nocy mozesz obudzic sie z pajakiem na sobie(sam sie znajdzie) kiedys byl przypadek se usambarka L2 sie wlasnie tak znalazla... zycze powodzenia napisz jak ją znajdziesz!


  4. #4
    SuperObiś
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    Nie chcę cie smucić, ale ja bym tego pajączka spisał na straty. Jak się znajdzie to będziesz miał naprawdę dużego farta.

  5. #5
    Tomo
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    Próbowalem go znaleźć calą noc, ale bez skutku
    Moze jeszcze kilka dni pożyje zanim padnie z przesuszenia, wiec jeszcze jest mala szansa.

  6. #6
    Opu
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    mi uciekla kiedys b.albopilosum L1 i na drugi dzien znalazlem ja za komodą spadł i ukrecil sobie odwłok;/

  7. #7
    Mc.Luka
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    polecam aktywne nie bierne szukanie pająka...ja tak zwykle znajdywałem moje pociechy- w najmniej spodziewanych miejscach...pod łużkiem(p.cambridgei), w łużku(p.irminia), w komodzie(b.vagans), regalis pod kalendarzem na ścianie...i w takich róznych miejscach....jeden znalazł się pod kapciem mojej matuli- rozdeptany i przyschnięty :/ - to był mój pierwszy uciekinier- p.cambridgei....stare dawne dzieje- heheee
    powodzenia w poszukiwaniu...


  8. #8
    Bziak
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    mi uciekl cambridgei l2 ale sie znalazl siedzial sobie na siatce od patyczakow poszukaj w takich prostych miejsach nie daleko miejsc gdzie stal gdzies tam powinien byc chyba ze powedrowal dalej... ale zawsze sa szanse ze sie znajdzie

  9. #9
    SławekS
    Guest

    Re: Nawiała irminia

    moje cambri mają dwa ulubione miejsca
    1.za kaloryferem (ale tam tylko do rana siedzą )
    2.jak kaloryfer zimny siedzą z tyłu szafki z pająkami.
    a i jest jeszcze żyrandol (pomiędzy sufitem a żyrandolem)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •