Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

  1. #1
    angelo
    Guest

    taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    wyrosl w jedna noc !!!! jak bym go dluzej zostawil cala kempa by wyrosla bo widac bylo male grzybki obok duzego

  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    nie jesteś pierwszą osobą której wyrósł grzyb w terrarium...możę to jakis psylocybin :P :P :P


  3. #3
    pafcio
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    czy takie grzyby są szkodliwe dla naszych podopiecznych? czy szkodliwe są tylko pleśnie??

  4. #4
    angelo
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    ani jedno ani drugi nie jest szkodliwe
    szkodliwa jest plesn jak jest jej tyle ze pajak nie potrafi sie poruszac

  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    co ty gadasz nawet troszke pleśni moze zaszkkodzić..pleśń wypuszcza zarodniki które moga dostać sie na pajaka .. a tego typu grzyby raczej nie sa szkodliwe .. byla juz o tym dyskusja


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    Jakby plesn tak strasznie szkodzila, to mialabym 3/4 trupow, a nie pajakow .

  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    hmmm nie starsznie ale chyba nie zaprzeczysz temu ze może zaszkodzić....kazda ilość...jeśli ma sie pecha...znaczy jeśli pajaczek ma pecha ;]


  8. #8
    Maniak
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    Jestem przekonany że pleśń raczej nam nic dobrego nie zrobi. Awi wydaję mi się że ty po prostu dbasz o swoje pupilki i nie dopuszczasz żeby się zalęgło u ciebie.


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    Oj Maniak, zdziwilbys sie, co czasami znajduje w terrariach... Zreszta, dawalam na forum foki (zdaje sie, ze pod tytulem - Co nam w terrariach wyrasta, czy cos podobnego). Bardzo czesto wyjezdzam, a jak wracam, to jest juz morze plesni na podlozu. A w calej mojej "karierze pajeczarskiej" mialam ze 3-4 przypadki zaplesniecia pajaka (2 skonczone smiercia).

    Jezeli dbanie o pupilki=karmienie i czyszcenie im pudelek/terrariow 2 razy na tydzien (a czasami 2 razy na miesiac, bo nie mam innego wyjscia) - to faktycznie, dbam o nie bardzo .

    Ludziki, jakby tak strasznie plesn pajakom naszym szkodzila, to byle zielony nalot z grzybkow w terrarium lub zaczynajace sie psuc resztki po maczniku (huba wyrasta na takim w jedna noc) od razu wlazilyby na pajaka. Nie pzreszadzajmy z ta szkodliwoscia...

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: taaaaaaaaaki grzyb! dacie wiare?

    Male sprostowanie - dawalam fotki, a nie foki ;o))))).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •