Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Początkujący :)

  1. #1
    macias08
    Guest

    Początkujący :)

    Chciałbym zacząć hodować jakiegoś pajączka, tylko niewiem jaki gatunek wybrać. Z jednej strony mam ładne brachypelmy ale one podobno się zakopują i zniechęcaja tym początkujących. Zależy mi na ładnym pajączku, najlepiej z jakimś kolorowymi kolanami i żebym widział że coś sie rusza w tym terrarium.

    Jakby kto był taki miły i mi chcial doradzić to daje gg : 2253578 często jestem niewidoczny

  2. #2
    Maniak
    Guest

    Re: Początkujący :)

    A. Geniculata - białe kolana
    C. Cyanopubescens - kolana nie kolorowe ale cały ptasior tak

    Ja bym brachypelmy nie brał.


  3. #3
    macias08
    Guest

    Re: Początkujący :)

    a czemu odradzasz brachypelmy?

  4. #4
    Vagansmen
    Guest

    Re: Początkujący :)

    Acanthoscurria geniculata, pajak duży, ruchliwy i z pięknymi, białymi kolanami


  5. #5
    Vagansmen
    Guest

    Re: Początkujący :)

    Maniak, brachypelmy też są bardzo fajne,a moja vaganska to super pajak, jest dość ruchliwa i dużo je ( z tym że przedwczoraj nie wcięła świerszcza, ale w końcu kilka dni temu zjadła dużego karaczana


  6. #6
    macias08
    Guest

    Re: Początkujący :)

    a jakie L najlepiej kupic?

  7. #7
    Matt_ns
    Guest

    Re: Początkujący :)

    A. Geniculata - duzo je, nie ma z nia problemow, nie zakopuje sie. Pozdro

  8. #8
    macias08
    Guest

    Re: Początkujący :)

    którą wylinke najlepiej upić ? L2, L3...?

  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: Początkujący :)

    Powiem krotko: wybor gatunku i wielkosci osobnika nalezy tylko i wylacznie od ciebie.

    Jak kupisz po 1 wyl. zaplacisz mniej, ale bedziesz mial kulke z lapkami. Jak kupisz starszego, to zaplacisz wiecej, ale bedziesz widzial pajaka. Jak chcesz...

  10. #10
    Jimbo
    Guest

    Re: Początkujący :)

    Najlepiej tak od L5 sobie kup. Nie będziesz musiał się pierniczyć z krojeniem mączników itp. No i ogólnie pająk nie będzie już wielkości główki od szpilki
    Brachypelmy nie wszystkie się lubią zakopywać. Z moich tylko vagansy się zakopywały jak były małe, boehmei i smithi nie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •