Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zdeformowana konczyna

  1. #1
    plastus
    Guest

    Zdeformowana konczyna

    Mam Brachypelme smithi L5 i tylnią kończynę ma zdeformowaną i dłuższą niż druga nie wiem czy mam amputować czy nie bo jeśli to ma w genach to odrośnie taka sama i nie wiem co zrobić!!!

    Prosze odpisać i z góry dziekuje!!!


  2. #2
    kuba66643
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    Amputować można jeżeli jest niewładna lub jeżeli jest totalnie zdeformowana. Nie widze powodu czego miala by mu krzywa konczyna odrosnąć.


  3. #3
    Yaguarundi
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    ja tez mam pytanie... moja geniculata L2 stracila noge, i po wylince na L3 ma juz troche dluzsza, ale nie kompletna i zwrocona do tylu, a nie na dol... czy po L4 powinno byc juz wszystko ok? (albo po L5)


  4. #4
    Juliette
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    tak wszystko odrosnie moja samiczka murinusa tez stracila dwie nogi i odrosly takie jak trzeba po dwoch wylinkach

  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    Zostaw ja w spokoju :]


  6. #6
    chrzanu
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    zostaw ją taką jaka jest, sam się odnowi przy wylince i będzie piekna i ładna :]


  7. #7
    Tomas
    Guest

    Re: Zdeformowana konczyna

    Wow amputacje juz chcial robic :P Przy kolejnej wylince powino sie wszystko wyrownac ;] Chcialbys, zeby Tobie cos amputowali bo ciut za dlugie ?? :/
    Jak dotychczas zaden z moich ptaszorow nie mial klopotow przed/podczas/po wylince ;] tfu tfu zeby nie zapeszyc ;]
    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •