Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: O Ptaszniku Trynidadzki

  1. #1
    sskin
    Guest

    O Ptaszniku Trynidadzki

    witam terrarystów :-)
    chciałbym się dowiedzieć jakiś informacji od hodowców Psalmopoeus cambridgei o właśnie tym pająku. chce sobie takieg o sprawić jak troszke cieplej będzie. =] chodzi mi o info jak szybko rośnie, czy spotkaliście się z agresją z jego strony i ogólne wrażenia o pająku ;-D!
    zamierzam kupic małego i jeszcze mam pytanko czy mu w pojemniku na mocz potrzeba jakąś małą gałązke czy wykałaczke ;];];]
    z góry dzięki za info ;]


  2. #2
    SDY
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    Rosnie dosc szybko. Moj L5 ma jakies 4 cm z nogami. Jest pierunsko szybki i skoczny ale tez i w miare plochliwy. Woli uciec niz ukasic. Trzeba go naprawde dlugo denerwowac zeby podniosl nogi do gory i jeszcze dluzej zeby uchlal. Nie czesze sie. Jesli bedziesz uwazal zeby ci sie nie teleportowal poza pojemnik to bedzie ok. Oprocz tego dodam ze jest strasznie ciekawym pajakiem do obserwacji. Ciagle cos robi: a to chodzi, a to biega, a to skacze, a to sie teleportuje, a to poluje:P Podobno sporo sieciuja... Moj zbudowal mini-gniazdko jak linial tylko i nie chce mu sie juz chyba budowac nic wiecej.
    Ja mojego tzymam w takim pojemniczku po marmoladzie jak na zdjeciu. Wsadilem mu sztuczna galazke z listkami.


  3. #3
    Pozamiatane
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    To cos maly ten L5 moje L3 z lapkami mają rowne 4 cm

  4. #4
    Pozamiatane
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    no i jak to nadrzewne sa piekielne szybkie i zarloczne ,moje radza sobie z malymi swierszczami takimi 1 cm pzdr

  5. #5
    SDY
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    Ja mojego kupowalem go jako L4... Wylinial wiec jest L5. Pogadam z gosciem czy on cazsem nie liczyl od wyklucia.
    Teraz zajzalem na free.boo.pl i faktycznie nie ma bata zeby byl L5 L3 akurat pasuje... Sprzedawca musial liczyc od wyklucia sie od razu czyli de'facto moj jest rowniez L3.


  6. #6
    marianex
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    ja posiadam sztuke l4 jest niesamowicie szybki i skory do ucieczeka ale w zamian zato jest ładny i szybko rosnie

  7. #7
    SDY
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    A mozesz napisac ile ma cm?? Bo mnie to zaitrygowalo cholercia...


  8. #8
    Pozamiatane
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    mam dokladnie 10 szt L3,wylinke mialy miedzy 9 a 15 lutego,wielkosc od 3,3-4,0 cm z łapkami,wiekszosc 3,7 cm,karmie przewaznie co 2 dni,jedna duza pinka badz swierszczem.Pzdr

  9. #9
    sskin
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    a nie sprzedałbyś jednego po rozsądnej cenie =D?

    dzięki za odpowiedzi =]


  10. #10
    Pozamiatane
    Guest

    Re: O Ptaszniku Trynidadzki

    oj nie a i tak do Ciebie odemnie jest kawal drogi drugi koniec Polski.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •