Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

  1. #1
    ReeZ
    Guest

    Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    Wiecie, ze pajaki kupuje sie po to zeby zaszpanowac ?? Ja sie dzisiaj dowiedzialem
    Musze zaczac ludzi straszyc i szpanowac przed znajomymi
    Dobra koniec. Sami poczytajcie:
    http://rozrywka.onet.pl/prasa/2104,1216563,index.html


  2. #2
    maze
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    no comment :/

  3. #3
    cyclosternum
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    no no jasne a co ty myslaøes ze co takie ochyctwa dla przyjemnosci sie tæyma w domu :-p


  4. #4
    YaKiLLaK
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    Jednym zdaniem: dr Ewa Zbonikowska, szef działu dydaktycznego warszawskiego ZOO ma we łbie jak baran w torbie nie zna sie a gada tak bo sama jest właścicielką chomika syryjskiego.....

  5. #5
    Neki
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    Heheh ja kupilem pajaczka bo bardzo mnie sie spodobaly a nie zeby spanowac przed kim ?? mamy w Tarnowie takie osiedle co co 2-ga osoba ma pajaki i nietylko w domq i czy ktos tam szpanuje ?? NIE !!! maja bo lubia i przynosi im to radosc i tyle ale napewno nie zeby szpanowac dajcie spoku

  6. #6
    popekjr
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    A JA KUPILEM PAJAKA DLA SZPANU , CHODZE Z NIM NA SMYCZY OCZYWISCIE, BO JESTEM WIELKIM LYSYM DRESEM W SKORZE. PANIENKI LECA NA PAJAKI JAK CHOLERA.
    MAM 3 ZAJEBISCIE NIEBEZPIECZNE PAJAKI B.EMILIA, B.SMITHI,P.IRMINIA, LUBIE TA ADRENALINKE PODCZAS ZAJMOWANIA SIE NIMI, AHA MAM JESZCZE 2 NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE WEZE NA SWIECIE, WOLAJA NA NIE ZBOZOWKI (STRASZNE CO?), TYLKO SZKODA ZE SMYCZE DLA WEZA TAKIE KIEPSKIE ROBIA.
    POZDRAWIAM WAS WY LYSE DRESY W SKORACH :d


  7. #7
    Krycha.k15
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    No to jest powazna prawa bo mi grozi prokuratotr bo wzimie
    sie zaczołem bujac na dzielnicy z kędziorem i mi pogryzł 2 psy oraz sprzedawczynia w monopolowym bo mi piwa nie chciała sprzedacDDDD

    Głupota Ludzka nie zna granic

    Pozdrawiam
    Krystian

  8. #8
    majes
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    no nie oszukujmy sie.Jest taki procent co rzeczywiscie kupuje dla szpanu.Bo taka moda i panienki leca.Ale to nie o to chodzi.

  9. #9
    Peter_frostax
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    Niejestem w stanie tego pojąć co ci ludzie wygadują ale niech mówią co chcą pająki to moja pasja a nie jakiś tam szpan.
    P.S- ci z kakadu niech się niewypowiadają bo oni sami się na tymn nieznają głuupki trzymają gekony w pudełkach po świerszczach albo razem ze skorpionem cesarskim i tacy ludzie mają czelnośc się wypowiadać zakompleksione towarzystwo.

  10. #10
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Jestesmy wszyscy szapanerami! :D

    Wiecie....
    Ten artykul jest czesciowo prawdziwy, bo zdarzaja sie przedstawiciele polozeni w hierarchii ewolucyjnej jeszcze nizej, niz Homo ortalionensis, ktorzy kupuja takie zwierzaki dla szpanu ;].
    Onet (jak zwykle) nie odkryl nic nowego i mysle, ze powazni terrarysci nie powinni oburzac sie z powodu ich kolejnego ***gowno wartego*** artykulu, ktory przeciez ich nie dotyczy, prawda?

    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •