Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: tani szklarz w lodzi /zgierzu

  1. #1
    no13
    Guest

    tani szklarz w lodzi /zgierzu

    mieszkam pod lodzia, u mnie w miescie jest az jeden szklarz, dzisiaj chcialem zamowic sobie szybe do terrarium z osb wymiarow 19.5cm x 40cm grubosci ~4mm i niestety okazalo sie ze szklarz ma urlop przez caly sierpien czy ktos z lodzi moze mi polecic jakiegos szklarza aby zrobil zwykla szybe w/w wymiarow? wiem ze mozna samemu, ale w moim miescie to nawet nie ma nikt na sprzedanie nozyka do szkla

    ps. ile wogole moze taka szybka kosztowac?

    dzieki za odpwoiedz


  2. #2

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    u mnie w miescie jest tani szklaz.... za szybe 19,5x34 zaplaciłem 4zł chodzi mi o Łęczyce (chyba wiesz gdzie to jest nie ?)


  3. #3

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    jest taki jeden zakład w Łodzi koło Smulska (osiedla Smulsko). Jeśli potrzebujesz dokładniejszych informacji to jest to ulica Popiełuszki (ile nie pamiętam ale w razie czego moge Ci numer do nich załatwić). Nawet tanio robią!


  4. #4
    no13
    Guest

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    no wiem gdzie leczyca, wkoncu chodzilem tam 5 lat do szkoly jutro sie tam przejade, mozesz podac adres?


  5. #5
    no13
    Guest

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    oki dzieki, jak nie znajde w leczycy to pojade do lodzi do tego szklarza


  6. #6

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    Na Popiełuszki jest najtańszy w Łodzi. <ok>

    Specjalizuje się w terariach.

  7. #7

    Re: tani szklarz w lodzi /zgierzu

    W Zgierzu są 2 zakłady szklarskie( z tego co mi jest wiadome). Jeden na Kamiennej - kiedyś obok był zoologiczny, a drugi na Długiej (na dołku) też obok zoologa. Ale myślę, że jeśli chodzi o Łódź, to najbliżej i najtaniej (z tego co znam ceny w Łodzi ) będziesz miał w Castoramie a przy okazji możesz sobie kupić nóż do szkła.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •