Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Brachypelma epicureanum opis??

  1. #1
    terragady
    Guest

    Brachypelma epicureanum opis??

    Nie moge nigdzie znaleść opisu Brachypelma epicureanum. Czy moze mi ktoś opowiedzięc, opisać?? Był opis na terrarystyka.com.pl ale serwis juz nie chodzi nie wiem dlaczego. A mam zamiar sobie kupic tą brachypelme wiec pytam

  2. #2
    Amatorek
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Trzymasz jak każda brachypelme. nic szczególnego.


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Przeczytaj opis B. albopilosum, ale czytajac wstawiaj "Brachypelma epicureanum" zamiast "Brachypelma albopilosum". I bedziesz wiedzial, jak trzymac tego pajaka.

  4. #4
    Koc
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Pozwolę sobie zadać pytanie nie do końca związane z tematem. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak odróżnić B.epicureanum od B.vagans? Dla mnie te pająki są tak podobne, że nie znajduję żadnych cech pozwalających na rozróżnienie(może nie wiem na co patrzeć).

    Aha, i jeszcze moim zdaniem B.epicureanum ma nieco odmienny charakter od B.albopilosum, choć może to tylko kwestia osobnika.

  5. #5
    marianex
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    nie sa za bardzo podobne.Vagans jest idealnie ciemny z chmara czerwonych włosków na odwłoku, a B.E jest równiez cała ciemnaale włosy na odwłoku o wiele sie róznia od tych Vagansowych sa ciemniejsze

  6. #6
    Koc
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Dla mnie te włosy są czerwone, podobnie jak u B.vagans.

  7. #7
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    bo na fotce jest to vagans


  8. #8
    Dambala
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Panowie to powiedzcie mi jakie charakterki mają wasze B. Epicureanum; mam młodego osobnika i sie zastanawiam czego można sie spodziewać po nim.
    Z góry dzięki!!!


  9. #9
    terragady
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Macie tu linka do fotki LINK czy on tak wygląda??? Przecierz vagans jest zupełnie inny, może jakaś fotke nie taka tam jest. Zdaje mi sie ze vagans jest rudy na odwłoku a ten jest niebieski wiec jezeli fotka jest wlasciwa to nie wiem jak mozna nie odroznic ich dwóch?

  10. #10
    SDY
    Guest

    Re: Brachypelma epicureanum opis??

    Moim zdaniem wyglada wlasnie tak ja na tym ogloszeniu allegro. Dla poparcia moich slow:

    http://www.tarantulas-spider.com/gal...s/image34.html

    Pamietaj ze twoj ptasznik moze stosowac sie do zachowan wiekszosci ale nie musi... Od kazdej zasady istnieje wyjatek...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •