Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Nowa noga :)

  1. #1
    X_v_X
    Guest

    Nowa noga :)

    Nowa noga mojego pajączka, którą stracił w pażdzierniku. Chodzi tu o jedną z pierwszych odnóży. Na zdjęciu po pierwszej wylince odrosła całkowicie jednak jest ciemniejsza i dużo chudsza...

    Proszę o krytykę zdjęcia wazeliniarzy :]

  2. #2
    madOx
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    Zdjecie jest ok. Nie przypominam sobie, zeby ktos pokazywal podobne


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    Uwaga, bede zlosliwa: X_v_X, czy to jedna z twoich dlugo zapowiadanych mistrzowskich fotek? Coz, nie jest az tak rewelacyjna, jak sadzilam po twoich uwagach......

    Koniec zlosliwosci :>

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    Z drugiej strony gratulacje odwagi! Ciekawe co by lekarz na tą odwagę powiedział :P


  5. #5
    cyclosternum
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    no no murinusa na ręke gratuluje pomysłu


  6. #6
    Kloc
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    teraz co by XVx nie napsial to bedą go gnoić bo postawil sie awikularii ktora matkuje wszystkim amatorom na forum

    cyclosternum: zaraz po wylince na reke mozna wziąć kazdego pajaka bo ma miekkie kły i nie gryzie

  7. #7
    PLU
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    No moim zdaniem ja bym sie bał nosić murinusa na rence i nie wiem czy to nazwać odwagą czy głupotą ostatnio pojawiły się posty o trzymaniu pająków na ręce i nikt tego nie popierał :/:/:/ w tym ja również a co do zdjęcia to takie same mam w domu tylko trynidada mojego kumpla też mu odleciała noga i po wilince miał nową dla mnie nie jest to żadna piękna sprawa gdzie mam się cieszyć :P:P w końcu mojemu spiniferowi też jak go kupiłem to bez jednej nogi a po dwóch dniach zrobił wyline i już ją miał szkoda że nie wstawiłem fot by mnie wszysacy chwalili


  8. #8
    Kloc
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    aa i temat odrastania konczyn jest dosc ciekawy , dobrze ze ktos pokazal zdjecie na forum ,moze komus sie to przyda .
    To lepsze niż zastanawianie się ktory pajak robi najladniejsza siec , to tak jakby zastanawiac sie nad tym ktore drzewo jest najladniejsze w lesie. Trzeba naprawde nie miec co robic zeby wymyslac takie historie.
    Ale to tak tylko nawiasem do postu awikularii ,ktora sie obrazila i mściwie krytykuje teraz XvX bezpodstawnie
    Gratuluje dojrzalosci, w twoim wieku nie wypada juz chyba

  9. #9
    chrzanu
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    Boże - widzisz to i dlaczego nie grzmisz ?
    powiem tak:
    X_v_X - wstawił jakies fotki które sie nie spodobały 90% userów pajeczaków.
    niektórzy mówią ze postawił się przeciwko fotkom zdjęć AWIKULARII, a awi teraz go ładnie "zjechała" po tym jak to X_v_X w jej poście mówił że on ma dużo lepsze foty a jej są zwykłą amatorką.
    i dziwicie się ?
    awi zamieszcza jakies 15 fotek żeby "banda kędziorkowców" wkońcu się dowiedział ze jak pajak wejdzie do gniazda to moze z niej nie wychodzic miesiac, a X_v_X mówi jej że to zwykła matorka, a potem bedzie na forum "mój pajak siedzi w kryjówce miesiac co robić " i dobrze
    a teraz X_v_X uwaza ze wstawił super zdjecia o milion razy lepsze od awi i bedzie gitarra - niestety nic sie z tego nie przydało :/


  10. #10
    Mad_Death
    Guest

    Re: Nowa noga :)

    WAZELINA a nie forum ;]
    ciekawe czy nażywo 1on1 bylibyście wszysct tacy mądrzy...niewydaje mi się...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •