Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

  1. #1
    X_v_X
    Guest

    Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Mniej więcej po równo, czy samców więcej, bo Robert P. napisał że przy kupnie 8 młodych sztuk C. Huahini jest duża szansa na samicę! Przy 8 sztukach!!!!!!!!!


  2. #2
    Amatorek
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Zależy od szczęścia kupującego/rozmnażającego moim zdaniem. Możesz kupić np. 50 pająków z czego wszystkie będą samcami/samicami LOTERIA !


  3. #3
    kmietek
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    przy 8 sztukach napewno trafi Ci sie samica.....

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Nie wiadomo. Ja kupiłem np. 3 vaganse... i to same samce były. Zwykle nie ma czegoś takiego, że w kokonie jest pół na pół. To loteria co i ile czego się urodzi.


  5. #5
    jw73
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Podobno pół na pół. Przy zakupie 3 szt. Prawdopodobieństwo, że kupiliśmy trzy samce jest bardzo duże w końcu to 1,5/1,5. Przy zakupie 8, żeby trafić na 8 samców to już nie ma co mówić o pechu. To chyba już klątwa.


  6. #6
    SDY
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Ale teoretycznie samcow powinno byc wiecej. Jak sie zastanowic nad faktem ze zyja znacznie krocej, sa mniejsze (latwiej pasc czyims lupem wtedy...) i do tego moga skonczyc jako posilek samicy po kopulacji dochodzi sie do wniosku ze powinno byc ich wiecej w kokonie... Tak mi sie wydaje.


  7. #7
    hmk
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    a od kiedy to prawdopodobienstwo moze wynosic 1,5? : D


  8. #8
    MaCbo
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    hmk napisał(a):

    > a od kiedy to prawdopodobienstwo moze wynosic 1,5? : D
    >

    on powiedzial 1,5/1,5 czyli 1
    a tyle moze byc rowne prawdopodobienstwo :-)

  9. #9
    SuperObiś
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Ja osobiscie uwazam ze samców wykluwa sie duzo wiecej. U mnie na 30 vagansów L1 tylko kilka okazało sie byc samicami. Ale przy zakupie 8 spiderow na pewno trafisz na jakas female.

  10. #10
    Vanaloon
    Guest

    Re: Czego rodzi się więcej samic czy samców ?

    Tak samic jest zdecydowanie więcej... bo dlaczego wszyscy mówią że jak się kupi 8 pająków to sie na pewno samica trafi, a dlaczego nie "jak się kupi 8 pająków to się samiec trafi", heh... trafiają się trzy samce pod rząd... dlaczego nie samice?? Z tego ci wdzię samice są dużo żadsze a teoria SDY jest całkiem logiczna


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •