Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: wywabic pajaka...?

  1. #1
    Amaranta
    Guest

    wywabic pajaka...?

    Mam pytanie. Psajak mi sie strrrasznie zakopuje (pewnie jakis podziemny). Chce mu zmienic lokum. Jak go wyjac? Moge mu te kryjowke zrujnowac? Boje sie ze wtedy poczuje sie zagrozony i ciezko go bedzie wydostac. Pomozcie!


  2. #2
    WeNsU
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    `boshe'...
    mapjaaka i nawet nie wie jakiego...


  3. #3
    Hari
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    Jaki gatunek? Zakopywanie sie pajakow jest naturalne (nawet dla niektorych nadrzewnych). Sprobuj mu po kawalku wybierac podloze. Pajak bedzie pewnie siedzial wcisniety w kąt norki. Jak sie juz prawi edo niego dokopiesz, to mozesz go przerzucic z resztka torfu, albo odkopac calego i wtedy przegonic. Zalezy od stopnia dzikosci osobnika.


  4. #4
    mandaryna
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    poczekaj to sam wyjdzie zostaw go w ciemnym miejscu i przyjdz za jakąś godzinkę


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    Może przed kupnem niewiadomo czego byś sobie poczytal Archiwum i FAQ?

    Jak chcesz przenieść pająka nie niszcząc mu nory? Po co mu będzie ta nora skoro w niej juz nie będzie mieszkał....


  6. #6
    Amaranta
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    do wszystkich: Pajak to Eupalestrus Campestratus. NIE KUPILAM GO. Jest w sklepie zoologicznym a jak go ktos bedzie chcial kupic to musze go jakos przelowic.


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    To rozkop mu nore i wsadź go do pudełka. To nie jest trudne...


  8. #8
    niggazz1
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    Umiesz przeczytac pytanie? Skup sie i powoli poskladaj literki? "JAK GO WYWABIC"!
    Malo kogo obchodza twoje wysublimowane komentarze majace sie nijak do tematu.

  9. #9
    Tomo
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    Ja rozkopuje ziemie luzeczka, wczesniej patrzac od spodu w ktorym miejscu jest pajak. Jak rozgarniesz ziemie, wtedy pajak bedzie zdezorientowany i bez problemu mozesz go przelozyc. Ja mojego H. Gigas moge wtedy nawet brac na reke, a on siedzi spokojnie i nawet nie dziabnie. Jednak nie wiem jak jest z innymi podziemnymi.

  10. #10
    bachus
    Guest

    Re: wywabic pajaka...?

    U mnie żaden podziemny nie siedzi spokojnie po wywabieniu z nory, próbuja do niej wrócić albo nawiać, szybkie są bestie. Nie wiem jak eupalestrusy, ja mam same haplopelmy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •