Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Boehmei a piasek

  1. #1
    FaUnA_BoX
    Guest

    Boehmei a piasek

    witam czy Brachypelma Boehmei może żyć na piasku?? ale takim bardzo bardzo zadkim?? bo posiadam taki i mysle ze ladnie by to wygladalo ale nie wiem czy mu to nie zaszkodzi...


  2. #2
    PrzemekB
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    Piasku?? ale jakim ? takim z plaży ? ... wątpie zeby to był dobry pomysł ... polecam mieszaninę torfu i włókna kokosowego...

  3. #3
    Mefisto
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    Jasne.


  4. #4
    dr1zzt
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    W naturze chyba zyje na piasku... Wiec nie powinno byc problemu.

  5. #5
    Majcher
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    JA BYM NIE DAWAL GDYZ (NIE WIEM CZY TO PRAWDA) PAJAK MOZE SIE UDUSIC JAK MU WEJDZIE PIASEK W JEGO PRZETCHLINKI KTORE SA PO STRONIE BRZUSZNEJ A ON SAM SOBIE NIE JEST W STANIE GO WYGRZEBAC, ALE NAJLEPIEJ POCZEKAJ JAK KTOS BARDZIEJ BIEGŁY W TEMACIE SIE WYPOWIE

  6. #6
    Hwarang
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    Po pierwsze nie krzycz.... Po drugie kto ci tak naopowiadal?


  7. #7
    Majcher
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    popierwsze nie krzycze tylkozapomnialem wylaczyc caps lock po drugie kiedys grzebalem po sieci znalazlem taki opis dotyczacy podloza dlatego tez pisze ze nie musi byc to prawda-nie wiem

  8. #8
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    no taki z plaży i właśnie też coś mi sie kiedyś o oczy obiło że może sie udusić no ale przecież boehmei żyje na piasku nie??...


  9. #9
    Foxtrott
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    kiedyś panował taki pogląd, ale wg mnie to nieprawda


  10. #10
    ketnip
    Guest

    Re: Boehmei a piasek

    jest to nie prawda z tym że sie udusi, a jak ktoś nie wie nic na ten temat to najlepiej niech sie nie wypowiada - mój murinus juz żyje na piasku kilka miesiecy i jakoś mu nic nie jest


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •