Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

  1. #1
    Baku
    Guest

    Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    a więc :P:P

    wszytkie h herculesy na naszym rynku to podrubki ,,, obecnie nie ma czegoś takiego w chandlu jak h hercules ,,,

    giges ?? gigesy są ale bardzo czesto są zamiast nich sprzedawane H.crassipesy ,, giges powinien być moco cczarnawy i mieć tylko odrobine grubsze odnuza IV pary .. natomiast crassipes jest bardziej brązowawy i ma grube potrzne odnuza IV pary

    ... sądze ze powinno sie coś zrobić aby zkasowano opis herculesa ze strony bo jest nieprawdziwy ,,, - to do mgeratorów :P

    a do hodowców ,.... jak ktoś mówi ze ma herculesa to znaczy ze go nie ma :P:P


  2. #2
    Cizar
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    a skad to wiesz:>


  3. #3
    marianex
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    hehe no no bardzo ciekawe|!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Dark Raptor
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    Jak wpisywałem swojego, zastanawiałem się czy dać mu znak zapytania. Z tego co wiem, to nawet specjaliści nie są pewni jak z Herculesami jest na prawdę. Systematyka tego rodzaju nie jest zbyt pewna. Był kiedyś o tym wątek na Arachnoboards. Na wszelki wypadek zostawiam.


  5. #5
    Baku
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    więcej ,, herculesa widziano raz i to tego który został oznaczony jako pierwszy ,, niestety coś sie z nim stało ( dokładnie nieczaje co ) ale nie mozna porównać go z innymi ,, na stronie R Westa jest osobnik " hercules " ale jest to tylko zgadywanie R Westa ...

    natomiast crassipesa od gigesa rozpoznajemy po tylnych nogach - szczegulnie po piszczelu 4 nogi który u crassipesa jest extra duzy :P:P


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    Coz, ja mam w gatunkach wpisane tak, jak mi sprzedawano w Niemczech. Moja samica hipotetycznego H. hercules jest czarna jak smola. Chyba taka powinna byc?

  7. #7
    Baku
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    skoro tak to masz niezłego bydlaka ,, samiczka herculesa osiąga rozmiar blondi :P a mozliwe nawet ze moze być większa wienksza .. sąd terz pewnie sie nazwa wzieła - hercules :P:P


  8. #8
    bachus
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    Coś koło pół roku temu, może więcej, było zamieszanie, z tym że wtedy szło o to, że 'teoretyczne' herculesy miały być w rzeczywistości gigasami, o H.crassipes nie było jeszcze mowy, a prawdziwych herculesów miała na rynku być minimalna ilość. A niektorzy sprzedający H.hercules twierdzili, że mają na 100% prawdziwego H.hercules, nie np. gigas.


  9. #9
    Baku
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    i wszyscy kłamali :P


  10. #10
    bachus
    Guest

    Re: Masz H.gigesa albo H herculesa ?? nie sądze :P:P

    No to niezły bajzel by z tego musiał być, obadaj spis terrarystów, nikt nie ma H.crassipes w spisie zwierzaków :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •