Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: niemozliwe,a stalo sie....

  1. #1
    slavo
    Guest

    niemozliwe,a stalo sie....

    witam,

    nie wiedzialem gdzie umiescic tego posta, wiec robie to tutaj, a mianowicie podczas wakacji uciekl mi smithi i myslalem ze wyszedl z mieszkania albo cos takiego, a tymczasem dzis rano patrze, a on siedzi na scianie, wiec zaraz rozpoczalem akcje lapania go i po przyjsciu z uczelni przygotowalem terrarium ponownie i juz sie w nim aklimatyzuje ponownie. wiec niech ci wszyscy, ktorym pajak uciekl nie rozpaczaja, tylko maja nadzieje, ze sie znajdzie jak moj...

    pozdro. slavo.

  2. #2
    Markoś
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    fajnie ze sie znalazl a jakiej bym wielkosci jak ci zwial ?? urosl cos ??


  3. #3
    WojtekRzeszow
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    Widzicie, tak kazd sie troszczy o pajaki, temperatura, wilgosc, podloze, a jemu wystarczy spokojny kat, troche kurzu i juz

    Ciekawe czy moj Murinus L2 sie znajdzie, moze bedzie mial z 15 cm )

  4. #4
    no13
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    napisz czy cos urosl, ciekawe czy moja lasiodora l3 sie znajdzie

  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    dobrze że się znalazł, ale jednak posta bardziej pasuje do "przykre doświadczenia"


  6. #6
    slavo
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    w sumie to nie wiem czy urusl. raczej nie. byl tylko jakies 4 miesiace poza terrarium, wiec watpie. na oko wydaje sie taki sam jak byl. glody chyba nie jest bo kupilem mu swierszcze ale jakos sie z nie nie bierze.

  7. #7
    pac
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    moze wrocil na wylinke do Ciebie .. moze chce wyliniec w ciepelku a potem znowu da noge


  8. #8
    slavo
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    mozliwe...

    zauwazyelm ze mu kolory wyblakly i troche pajeczyne robi, wiec pewno wylinka tuz, tuz.

    a co do dawania nogi, to mam nadzieje, ze juz mu sie to niezdarzy...

  9. #9
    cyclosternum
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    fajnie ze sie znalazł ciekawe doswiadczenie 4 miechy w naszym klimacie a czy on przypadkiem nie jest przesuszony ??

    chrzanu czemu miał umiescic w przykrych doswiadczeniach?? to jest pozytywne doswiadczenie pająk zwiał a po 4 miechach sie znalazł.


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: niemozliwe,a stalo sie....

    No prawdziwy cud! Chociaż smithi potrafi wytrzymać niską wilgotność. Niestety Stromatopelma kumpla po półtora miesiąca się wysuszyła i zdechła.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •