Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: A. Metallica

  1. #1
    Daro lamparci
    Guest

    A. Metallica

    Ma do was takie pytanko, mam samice L9 noi jakies 1,5 miesiaca temu zbudowała sobie piękne gniazdo (załącznik), a dziś rano wstaje a ona zabudowała mi połowe ścianki i drzwiczki ( fotka w kolejnym załaczniku ) teraz niema jak sie dostać. Czy moge jej tą budowle rozwalić czy nie bo niewiem jak mam jej podać jedzonko.


  2. #2
    Daro lamparci
    Guest

    Re: A. Metallica

    to co zbudowała


  3. #3
    BooYaKa
    Guest

    Re: A. Metallica

    Mozesz jej rozwalić.Zrób to delikatnie linijką,ona i tak sobie nowe gniazdo zrobi.Nie rozwalaj całego tylko tyle ile Ci potrzeba aby operować w terrarium.Nic jej sie nie stanie.

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: A. Metallica

    Jeśli będzie głodna to sama wyjdzie i zje.


  5. #5
    wino
    Guest

    Re: A. Metallica

    mam ten sam problem z metallicą buduje gniazdo i potem nie moge sie dostac najgorsze jest to ze jak troche chce zniszcyc to rozwala sie całe


  6. #6
    Mysza1983
    Guest

    Re: A. Metallica

    skoro zamkneła sie to po co na chama jej to otwierać... pewnie nie jest głodna albo bedzie miała wylinke


  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: A. Metallica

    kurde a co ma pajak innego do robotym w tym terrarium jak mu rozwalisz to nowe poprostu zbuduje i tak mu sie nudzi :P :P :P


  8. #8
    GALN
    Guest

    Re: A. Metallica

    Daro w którym miejscu masz źródło ciepła w terra ? Może przenieś je na tylnią ścianę i zacznie sobie budować gniazdo bliżej niego.

  9. #9
    Daro lamparci
    Guest

    Re: A. Metallica

    wasnie ma z tyłu w rogu, i niewiem co jej strzelił zeby pzeniesc sie w przeciwny róg.


  10. #10
    DOMINOS
    Guest

    Re: A. Metallica

    No to może ma zaciepło i dlatego uciekła jak najdalej ?

    Weź pajączka w swe ramiączka...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •