Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: CIEKAWE zachowanie

  1. #1
    SHERON
    Guest

    CIEKAWE zachowanie

    Nie pisze do was z żadną prośbą ale z ceiekawą obserwacją. A więc kupilem jakis miesiąc temu Brachypelme Beohmei L1 miałem już w tedy Brachypelme Smithi L3. Tak sie złożyło że Brachypelma Smithi w ten sam dzień co kupiłem Behomotka przeszła ta 3 wylinke.To sobie myśle że behomotek też bedzie mial nie dulgo. A ty niespodzianka Brachypelma Smithi zbliża sie do 4 wylinki a behomotek ani mysli o L2. (Pewnie chce być wiecznie młody :] )

  2. #2
    Foxtrott
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    wydaje mi się, że czasem tak bywa, ze młode Brachypelmy żadko linieją. u moich B.smithi miedzy 1-3 wyl. minęło ponad pół roku mimo temp 26 st.C i dobrego karmienia. niewiem czemu. mam teraz małą emilkę(już L4 od kilku dni) i ona linieje co miesiąc. różnie bywa


  3. #3
    SHERON
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    Własnie wiem ale mnie to śmieszy :] Te chumory pajączków :]

  4. #4
    KoMar_83
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    dla mnie to "NORMALNE zachowanie"...


  5. #5
    Markoś
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    mi kedzior linial bardzo szybko moze dlatego ze byl na monitorze przez dlugi czas i dobrze jesc dostawal


  6. #6
    wino
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    markos jak sie siedziało na kompie po 8 godz i monitor sie nagrzał to pajaczek miał z 30C heh nawet dobre ogrzewanie nic sie nie traci gdzeje sie tyle ile sie siedzi na kompie ciekawe rozwiazanie choc z drugiej strony niezbyt dobre bo pajaczek ma ciepełko z dołu jak mu bedzie zagorąco to niebedzie miał sie gdzie zakopac bo jak bedzie kopał to bedzie jeszcze bardziej ciepło


  7. #7
    midboss
    Guest

    Re: CIEKAWE zachowanie

    ja trzymałem kędziorka kiedyś na routerku sieciowym i mial 29 stopni 24/h

    też bym chciał taką emilkę, co linieje co miesiąc! a czy ona rośnie normalnie przy takim tempie linienia??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •