Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Murinus

  1. #1
    Markoś
    Guest

    Murinus

    czesc wszystkim mam maly problem z murinusem chce go przesadzic z faunaboxa to terra tylko ze on siedzi u gory falna na tych kratkach i nie wiem jak go mam przesadzic fauna nie wejdzie to terra i nie wiem co zrobic prosze was o rade z gory dzieki


  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: Murinus

    zrób co żeby zszedł na ziemie z tych kratek a później otwórz fauna box i przykryj go jakimś pojemnikiem np. takim co świersze w nich sprzedają i po kłopocie, nie taki murinus straszny jak go malują, ja właśnie niedawno przesadzałem murinusa z fauna do terra bez problemów, tylko że ja to zrobiłem tak żeby on wyszedł wogóle z fauna i przykryłem go na podłodze przedpokoju - ale nie radze robić takich rzeczy jest to zbyt ryzykowne......


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: Murinus

    Albo wsadź wszystko do terrarium i otwórz.


  4. #4
    krzdab2150
    Guest

    Re: Murinus

    przenoś w wannie - tam łatwiej nad nim zapanujesz, nawet poza terra.
    A z grilla faunaboksu to go ostrożnie zdmuchnij


  5. #5
    Markoś
    Guest

    Re: Murinus

    no tak ale nie wsadze fauna do terra bo jest za duze ;/ i co go rusze to zapier**** po calym fauna moze wyprubuje trik z workiem foliowym moze wyjdzie


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Murinus

    To zrób to w wannie. Albo zdmuchnij go, delikatnie otwórz i nakryj jakimś podełkiem... Tak to jest jak się zabiera za pająki przeznacznoe dla doświadczonych hodowców.


  7. #7
    Markoś
    Guest

    Re: Murinus

    ok juz zrobilem trika z workiem foliowym przeprowadzka z workiem bez problemu myslalem ze bedzie ciezko ale nie mialem zadnych problemow dzieki chlopaki za rady 3majcie sie cieplutko bo zima juz nadchodzi narka


  8. #8
    Markoś
    Guest

    Re: Murinus

    aha ketnip miales jednak racje nie taki murinus straszny jak go malują i tu sie z toba zgadzam


  9. #9
    Grażynka
    Guest

    Re: Murinus

    masz racje morda


  10. #10
    Markoś
    Guest

    Re: Murinus

    no tak zapomnialem wy jestescie tak doswiadczonymi terrarystami ze wszystko wiecie i teraz dzielicie ludzi na doswiadczonych i poczatkujacych :/ te forum powoli zaczyna sie robic dziwne ale trudno ludzi sie nie da zmienic


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •